1/10

Huoneisto

Caesar Resort & SPA

Caesar Resort & SPA, 99850 Iskele, Pohjois-KyprosNäytä kartta

Yhden makuuhuoneen huoneisto 3 henkilöä Pohjois-Kypros
★ 8,2/108,2 Todella hyvä 25 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 3 henkilölle
✓ 2020 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Ulkouima-allas
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Pankkiautomaatti paikan päällä
Puutarha
Terassi

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Caesar Resort & SPA

Majoituspaikassa Caesar Resort & SPA (Iskele) on ulkouima-allas, ja allas on avoinna ympäri vuoden. Ranta ”Makenzi Public Beach” sijaitsee 600 m päässä majoituspaikasta.

Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä paikan päällä. Majoituspaikassa on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään terassi ja puutarha, ja tarjolla on myös piknikalue.

Asiakkaiden käytettävissä on pesulapalveluja ja hissi.

Lentoasema ”Ercan ” sijaitsee 51 km päässä majoituspaikasta.

Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 14:00–20:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00.

Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.

Huoneet ja varustelu

Pinta-alaa huoneistossa on 60 m², ja majoittujien enimmäismäärä on 3. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke. Varustukseen kuuluu pesukone ja silitysrauta.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Yhden makuuhuoneen huoneisto — 60 m²

  • 3 henkilöä
  • 1 makuuhuone
  • 60 m²

Huone 1 - 1 king size -vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Taulu-tv
  • Parveke
  • Suihku
  • Keittiö
  • Silitysrauta
  • Enintään 3 henkilöä
  • Pinta-ala: 60 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

14:00–20:00

Uloskirjautuminen

01:00–11:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Vahinkovakuus

Majoituspaikka voi vaatia EUR 100:n vahinkovakuuden. Vakuus maksetaan käteisellä. Vakuusmaksu peritään saapumisen yhteydessä. Maksu palautetaan arviolta uloskirjautumisen yhteydessä. Palautustapa: käteisellä.

Tärkeää tietoa

Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa. Ilmoita majoituspaikalle arvioitu saapumisaikasi etukäteen. Voit käyttää varauksen lisätietokenttää tai vahvistuksessa olevia yhteystietoja. Sisäänkirjautumisen yhteydessä vaaditaan kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti. Erityistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta, ja niistä voidaan periä lisämaksu. Alle 18-vuotiaat voivat kirjautua sisään vain vanhemman tai virallisen huoltajan kanssa. Majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
englanti venäjä turkki

Lähialueen opas

Mitä kohteen Caesar Resort & SPA lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Ranta ”Makenzi Plajı” sijaitsee linnuntietä 1,2 km päässä.

  • Huvipuisto ”Cem Dana Lunapark” sijaitsee 1,4 km päässä majoituspaikasta linnuntietä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 25 minuuttia.

  • Lentoasema ”Διεθνής Αερολιμένας Λάρνακας - Γλαύκος Κληρίδης” sijaitsee 50,6 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Cem Dana Lunapark huvipuisto
    1,4 km
    noin 25 min kävellen
  • İskele Arkeoloji Müzesi museo
    2,9 km
  • Hamam-Gymnasium Kompleks nähtävyys
    8,3 km
  • Salamis arkeologinen kohde
    9,1 km
  • Basilica of Campanopetra nähtävyys
    9,1 km
  • Monastery of Saint Barnabas nähtävyys
    9,8 km
  • Gastria Kalesi rauniot
    9,9 km
  • Caesar Blue's Aqua Park vesipuisto
    10,0 km
  • Enkomi arkeologinen kohde
    11,0 km
  • Büyükkonuk Eco Village huvipuisto
    18,7 km

Luonto

  • Makenzi Plajı ranta
    1,2 km
    noin 20 min kävellen
  • Kocareis Beach ranta
    6,4 km
  • Silver Beach ranta
    10,0 km
  • Engomi Tuzla Göleti 1 Özel Çevre Koruma Bölgesi suojelualue
    10,4 km
  • Beach Club ranta
    10,5 km
  • Engomi Tuzla Göleti 2 Özel Çevre Koruma Bölgesi suojelualue
    11,3 km
  • Yenişehir Gülselen Sulak Alanı Özel Çevre Koruma Bölgesi suojelualue
    12,4 km
  • Çanakkale Göleti Özel Çevre Koruma Bölgesi suojelualue
    14,1 km

Lentoasemat

  • Ercan Uluslararası Havalimanı lentoasema
    38,1 km
  • Διεθνής Αερολιμένας Λάρνακας - Γλαύκος Κληρίδης lentoasema
    50,6 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Uima-allas ja wellness-palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
  • Uima-allas
  • Infinity-allas
  • Pulahdusallas
  • Aurinkotuolit

Sekalaista

  • Ilmastointi
  • Hissi
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Vastaanottopalvelut

  • Pankkiautomaatti paikan päällä
  • Valuutanvaihto

Yhteiset tilat

  • Puutarha
  • Terassi
  • Piknik-alue

Turvallisuus

  • Vartija ympäri vuorokauden

Kaupat

  • Kampaamo/kemikaalio
  • Ruokakauppa paikan päällä

Tekemistä

  • Ranta

Siivouspalvelut

  • Pesula

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
8,2 / 10
Todella hyvä 25 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Caesar Resort & SPA
Mitkä ovat kohteen Caesar Resort & SPA GPS-koordinaatit?

Kohteen Caesar Resort & SPA GPS-koordinaatit ovat 35.260924, 33.903085.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Caesar Resort & SPA?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Caesar Resort & SPA alkaa klo 14:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 11:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Caesar Resort & SPA?

Kohteen Caesar Resort & SPA huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Yhden makuuhuoneen huoneisto.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Caesar Resort & SPA?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Caesar Resort & SPA, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Missä kohde Caesar Blue's Aqua Park sijaitsee majoituspaikkaan nähden?

Caesar Blue's Aqua Park sijaitsee linnuntietä 10,0 km päässä.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Yenişehir Gülselen Sulak Alanı Özel Çevre Koruma Bölgesi on?

Majoituspaikan ja kohteen Yenişehir Gülselen Sulak Alanı Özel Çevre Koruma Bölgesi välinen etäisyys on 12,4 km linnuntietä.

Tutustu kohteeseen Iskele

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Iskele

Tutustu kohteen Iskele majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Iskele