1/10

Lodge

Cabañas Siete Tazas

Camino El Radal Siete Tazas km 41 Camino Molina a El Radal Siete Tazas km 41, 3380000 Molina, ChiliKaart bekijken

Huis met 2 Slaapkamers 4 personen Chili
★ 9,5/109,5 Voortreffelijk 73 beoordelingen Booking.com
▦ 33 Kameropties Voor 4 personen
✓ 1717 Voorzieningen Voorzieningen en uitrusting
Gratis parkeergelegenheid
Familiekamers
Excursiebalie
Tuin
Barbecuevoorzieningen
Verwarming

Over de accommodatie

Je verblijf bij Cabañas Siete Tazas

De lodge biedt een terras, uitzicht op de bergen, een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en een magnetron, en tevens een eigen badkamer met bad en gratis toiletartikelen. Sommige units hebben een balkon en/of een patio met uitzicht op de rivier.

Cabañas Siete Tazas is gelegen in Molina in de regio Maule Region en biedt accommodatie met gratis privéparkeren.

Je vindt bij Cabañas Siete Tazas een barbecue en een tuin.

Nationaal Park Radal Siete Tazas ligt op 8,4 km van de accommodatie.

Kamers en voorzieningen

Cabañas Siete Tazas heeft in totaal 6 vakantiehuizen. Er zijn indelingen met 1 tot 3 slaapkamers. Afhankelijk van het verblijf kunnen er 2 tot 6 personen overnachten. De bedindeling in het vakantiehuis met 2 slaapkamers bestaat uit 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed.

In alle vakantiehuizen omvat de uitrusting van de eigen badkamer een bad of douche. Buiten hebben gasten de beschikking over een eethoek buiten en buitenmeubilair.

Meer tonen Minder tonen

Kamers

Kameropties

Vergelijk de beschikbare kamers en kies de optie die het beste bij uw verblijf past.

Huis met 2 Slaapkamers — 60 m²

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 60 m²

Slaapkamer 1 - 2 eenpersoonsbedden, Slaapkamer 2 - 1 tweepersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Verwarming
  • Flatscreen-tv
  • Satellietzenders
  • Balkon
  • Uitzicht op de bergen
  • Uitzicht op een bezienswaardigheid
  • Voor maximaal 4 personen
  • Oppervlakte: 60 m²

Herenhuis met 3 Slaapkamers — 70 m²

  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 70 m²

Slaapkamer 1 - 1 kingsize bed, Slaapkamer 2 - 2 tweepersoonsbedden

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Verwarming
  • Flatscreen-tv
  • Satellietzenders
  • Balkon
  • Uitzicht op de bergen
  • Uitzicht op een bezienswaardigheid
  • Voor maximaal 6 personen
  • Oppervlakte: 70 m²

Huis met 1 Slaapkamer

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Verwarming
  • Flatscreen-tv
  • Satellietzenders
  • Uitzicht op de bergen
  • Uitzicht op een bezienswaardigheid
  • Uitzicht op de tuin
  • Voor maximaal 2 personen

Praktische informatie voor je verblijf

Inchecken

15:00–00:00

Uitchecken

Tot 12:00

Minimumleeftijd voor inchecken

18 jaar

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Kinderen en extra bedden

De minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.

Belangrijke informatie

Geef de accommodatie vooraf je verwachte aankomsttijd door. Dit kan via het veld voor speciale verzoeken bij het boeken of met de contactgegevens in je bevestiging. De accommodatie wordt beheerd door een particuliere host.

Parkeren

Talen die het personeel spreekt
Spaans

De omgeving

Wat ligt er in de buurt van “Cabañas Siete Tazas”?

Bezienswaardigheden, natuur en openbaar vervoer in de buurt van de accommodatie.

Een paar plekken in de buurt

  • Het uitkijkpunt “Puente Radal” ligt op 1,9 km afstand. De wandeling duurt circa 35 minuten.

  • Het beschermde natuurgebied “Reserva Nacional Radal Siete Tazas” is 5,7 km hiervandaan.

  • De luchthaven “Aeródromo Panguilemo” ligt op een afstand van 47,8 km.

Bezienswaardigheden en andere plekken in de buurt

Bezienswaardigheden

  • Puente Radal uitkijkpunt
    1,9 km
    ca. 35 min lopen
  • Cerro Fraile uitkijkpunt
    1,9 km
    ca. 35 min lopen
  • Salto Velo de La Novia uitkijkpunt
    4,2 km
  • Salto La Leona uitkijkpunt
    6,7 km
  • Salto la Leona uitkijkpunt
    7,0 km
  • Siete Tazas uitkijkpunt
    7,0 km
  • Siete tazas (privado) uitkijkpunt
    7,3 km
  • Pozón Andino uitkijkpunt
    12,7 km
  • Playa uitkijkpunt
    13,5 km
  • Avistamiento de Aves uitkijkpunt
    19,8 km

Natuur

  • Velo de La Novia waterval
    4,4 km
  • Salto La Placeta waterval
    4,9 km
  • Reserva Nacional Radal Siete Tazas beschermd natuurgebied
    5,7 km
  • Salto La Leona waterval
    6,9 km
  • Siete Tazas waterval
    7,1 km
  • Cerro Pelado bergtop
    8,7 km
  • Cerro Redondo bergtop
    9,1 km
  • Parque Nacional Radal Siete Tazas beschermd natuurgebied
    15,3 km

Luchthavens

  • Aeródromo Panguilemo luchthaven
    47,8 km

Faciliteiten van de accommodatie

Volledige lijst van diensten en faciliteiten die bij de accommodatie beschikbaar zijn.

Parkeren

  • Gratis parkeergelegenheid

Overige

  • Familiekamers
  • Verwarming
  • Rookvrije kamers
  • Rokersgedeelte
  • Toegang met sleutels

Diensten receptie

  • Excursiebalie

Gemeenschappelijke ruimtes

  • Tuin
  • Buitenmeubels
  • Zonneterras
  • Terras
  • Picknickplaats

Eten & Drinken

  • Barbecuevoorzieningen

Activiteiten

  • Hiking
  • Wandeltochten

Veiligheid

  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • Camerabewaking buiten

Beoordeling

Wat gasten hier waarderen

Echte feedback van gasten die hier verbleven.

Lees alle beoordelingen
9,5 / 10
Voortreffelijk 73 beoordelingen Booking.com
Betrouwbare gastfeedback Onafhankelijke beoordelingslinks helpen gasten echte verblijfservaringen te vergelijken voordat ze boeken.
Deel je ervaring Je beoordeling helpt toekomstige reizigers met meer vertrouwen de juiste plek te kiezen.
Vragen en antwoorden - Cabañas Siete Tazas
Wat zijn de GPS-coördinaten van Cabañas Siete Tazas?

De GPS-coördinaten van Cabañas Siete Tazas zijn -35.409491, -71.075905.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Cabañas Siete Tazas?

Ja. Cabañas Siete Tazas biedt gasten gratis parkeergelegenheid.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Cabañas Siete Tazas?

Inchecken bij Cabañas Siete Tazas kan vanaf 15:00 en uitchecken kan tot 12:00.

Welke kamertypes kan ik boeken bij Cabañas Siete Tazas?

Kameropties bij Cabañas Siete Tazas zijn onder andere: Huis met 2 Slaapkamers, Herenhuis met 3 Slaapkamers, Huis met 1 Slaapkamer.

Hoe kan ik contact opnemen met Cabañas Siete Tazas?

Na je reservering bij Cabañas Siete Tazas worden de contactgegevens van de host gedeeld zodat je rechtstreeks contact kunt opnemen met de accommodatie.

Is er een waterval in de buurt?

Ja. “Velo de La Novia” ligt op 4,4 km afstand.

Hoe ver is “Playa” weg?

“Playa” ligt op een afstand van 13,5 km.

Ontdek Molina

Vind meer accommodaties in Molina

Ontdek accommodaties in Molina per type verblijf.

Bekijk alle accommodaties in Molina