1/10

Apartament

Cà Giulia

Cannaregio 1843 - Rio Terà Farsetti, 30135 Venècia, ItàliaVeure mapa

Apartament 3 Habitacions 6 persones Itàlia
★ 9,5/109,5 Excepcional 14 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 3030 Serveis Serveis i equipament
Habitacions familiars
Aire condicionat
Registre d'entrada o sortida exprés
Calefacció
Habitacions per a no fumadors
Senderisme

Sobre l’allotjament

La teva estada a Cà Giulia

Cà Giulia a Venècia posa a disposició dels hostes aire condicionat. L'allotjament és a menys de 1 km de «Venezia Santa Lucia Train Station» i a 1,2 km de «Rialto Bridge».

Les instal·lacions i els serveis inclouen un servei de guardaequipatges i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Venice Marco Polo » és a 13 km de l'allotjament.

L'allotjament pot emetre una factura de l'estada.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb una superfície de 90 m², l’apartament té 3 dormitoris. La capacitat màxima és de 6 persones. La distribució dels llits inclou 2 llits individuals i 2 llits extragrans. El bany privat inclou una dutxa, un bidet i un assecador de cabells. A l’exterior hi ha un pati i un balcó. Per preparar els àpats, la cuina té una placa de cuina, un forn i una cafetera.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 3 Habitacions — 90 m²

  • 6 persones
  • 3 dormitoris
  • 90 m²

Habitació 1 - 1 llit extragran, Habitació 2 - 2 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Vistes a la ciutat
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 90 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–20:00

Sortida

06:00–10:30

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Dipòsit per possibles danys

L’allotjament pot demanar un dipòsit per danys de EUR 200. El dipòsit es cobra mitjançant una targeta de pagament. El dipòsit es cobra a l’arribada. Es preveu que el reemborsament es faci en un termini de 7 dies després de la sortida. Mètode de reemborsament: a la targeta de crèdit.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals.

Idiomes que parla el personal
anglès espanyol francès italià

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Cà Giulia»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La galeria «Venice Art House» és a 60 m d’aquí.

  • La platja «Ottagono Abbandonato» és a 9,0 km.

  • L’estació de tren «Venezia Santa Lucia» és a 740 m, a uns 15 minuts a peu.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Venice Art House galeria
    60 m
    aprox. 5 min a peu
  • Museo Ebraico museu
    150 m
    aprox. 5 min a peu
  • Museo di Storia Naturale di Venezia museu
    330 m
    aprox. 10 min a peu
  • Museo d'Arte Orientale museu
    430 m
    aprox. 10 min a peu
  • Palazzo Mocenigo museu
    440 m
    aprox. 10 min a peu
  • Ca' d'Oro museu
    570 m
    aprox. 10 min a peu
  • Casa di Carlo Goldoni museu
    940 m
    aprox. 20 min a peu
  • Scuola Grande di San Rocco museu
    950 m
    aprox. 20 min a peu
  • Museo Ca' Rezzonico museu
    1,3 km
    aprox. 25 min a peu
  • Museo archeologico nazionale di Venezia museu
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu

Natura

  • Parco Savorgnan parc
    440 m
    aprox. 10 min a peu
  • Giardini Papadopoli parc
    950 m
    aprox. 20 min a peu
  • Ca.Na.Ve. port esportiu
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Parco delle Rimembranze parc
    3,4 km
  • Lido di Venezia platja
    5,1 km
  • Spiaggia libera platja
    5,1 km
  • Spiaggia libera di San Nicoletto platja
    5,6 km
  • Ottagono Abbandonato platja
    9,0 km

Transport públic

  • San Marcuola "A" terminal de ferris
    250 m
    aprox. 5 min a peu
  • San Marcuola "B" terminal de ferris
    250 m
    aprox. 5 min a peu
  • Venezia Santa Lucia estació de tren
    740 m
    aprox. 15 min a peu
  • Marittima (cruise terminal) estació de tren
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu

Aeroports

  • Aeroporto di Venezia-Lido "Giovanni Nicelli" aeroport
    5,0 km
  • Aeroporto Marco Polo di Venezia aeroport
    6,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Habitacions insonoritzades

Serveis de recepció

  • Registre d'entrada o sortida exprés
  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges
  • Registre d'entrada o sortida privat

Activitats

  • Senderisme
  • Tours a peu
  • Piragüisme
  • Classes de cuina
  • Rutes de bars
  • Tour o classe sobre cultura local

Distanciament físic

  • Pagament sense efectiu disponible
  • Registre d'entrada i sortida sense contacte
  • Compliment de les normes de distanciament físic

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • La neteja de l'allotjament s'encarrega a empreses professionals de neteja
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Seguretat

  • Extintors

Mesures de seguretat

  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • Retirada de material compartit com ara cartes de restaurant, revistes, bolígrafs i paper
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals

Botigues

  • Supermercat petit a l'allotjament

Transport

  • Bitllets de transport públic

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
9,5 / 10
Excepcional 14 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.

Comparació de preus

Preu i allotjaments similars

Comparació dins de la categoria «Apartament» · Venècia.

2 persones · 1 nit

En comparació amb tota la ciutat

Tots els tipus d’allotjament

Més barat que el 61.1% dels altres allotjaments de la ciutat.

En comparació amb el mateix tipus d’allotjament

Apartament

Més barat que el 71.4% dels altres allotjaments d’aquest tipus.

Categoria i preu similars

Preus orientatius per a 2 persones i 1 nit. El preu de l’oferta depèn de les dates de l’estada.

Preguntes i respostes - Cà Giulia
Quines són les coordenades GPS de Cà Giulia?

Les coordenades GPS de Cà Giulia són 45.444653, 12.329029.

Quant costa reservar una habitació a Cà Giulia?

Les tarifes de les habitacions a Cà Giulia comencen a 71 EUR.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Cà Giulia?

L’entrada a Cà Giulia comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:30.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Cà Giulia?

Les opcions d’habitació a Cà Giulia inclouen: Apartament 3 Habitacions.

Com puc contactar amb Cà Giulia?

Després de reservar a Cà Giulia, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «Aeroporto di Venezia-Lido "Giovanni Nicelli"»?

«Aeroporto di Venezia-Lido "Giovanni Nicelli"» és a una distància de 5,0 km.

Quin parc es troba als voltants?

«Parco Savorgnan» es troba a una distància de 440 m. Són uns 10 minuts a peu.

Descobreix Venècia

Troba més allotjaments a Venècia

Descobreix els allotjaments a Venècia per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Venècia