1/10

Διαμέρισμα

Blini Complex

Rruga Nue Perlleshi 36, Prishtinë, Kosovo Nue Përlleshi 36, 5th Floor, Entrance A, 10000 Prishtinë, 10000 Πρίστινα, ΚόσοβοΠροβολή χάρτη

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου 4 άτομα Κόσοβο
★ 9,9/109,9 Εξαιρετικό 29 κριτικές Booking.com
▦ 33 Επιλογές δωματίου Για 4 άτομα
✓ 3333 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
Παιδική χαρά
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Γρήγορο check in/check out
Κήπος
Βεράντα

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο Blini Complex

Κάθε μονάδα περιλαμβάνει βεράντα, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, χώρο καθιστικού με καναπέ-κρεβάτι, τηλεόραση επίπεδης οθόνης, πλυντήριο ρούχων και ιδιωτικό μπάνιο με μπιντέ και δωρεάν προϊόντα μπάνιου. Σε κάθε μονάδα θα βρείτε μπαλκόνι με θέα στην πόλη.

Το Blini Complex παρέχει καταλύματα με δωρεάν WiFi, παιδική χαρά, κήπο και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης. Βρίσκεται στην Πρίστινα σε Qarku i Prishtinës και το σημείο ενδιαφέροντος Μνημείο Newborn βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.

Το σημείο ενδιαφέροντος Εθνογραφικό Μουσείο Emin Gjiku είναι 3,5 χλμ μακριά από το Blini Complex, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Άγαλμα Skanderbeg Πρίστινα είναι 3,7 χλμ μακριά. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Πρίστινας είναι 16 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Δωμάτια και παροχές

Διατίθενται διαμερίσματα, συνολικά 3 μονάδες διαμονής. Σε όλα τα διαμερίσματα διατίθενται συνολικά 56 m² χώρου. Κάθε μονάδα περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτιο. Η χωρητικότητα ανά μονάδα είναι έως 4 άτομα. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 1 κρεβάτι king-size. Το ιδιωτικό μπάνιο διαθέτει τα εξής: μπανιέρα, ντους χωρίς κατώφλι και μπιντές.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου — 56 m²

  • 4 άτομα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 56 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 κρεβάτι king-size

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Επιφάνεια εργασίας
  • Μπαλκόνι
  • Θέα στην πόλη
  • Έως 4 άτομα
  • Εμβαδόν: 56 m²

Διαμέρισμα με Βεράντα. — 56 m²

  • 4 άτομα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 56 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 κρεβάτι king-size

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Επιφάνεια εργασίας
  • Μπαλκόνι
  • Θέα στην πόλη
  • Έως 4 άτομα
  • Εμβαδόν: 56 m²

Διαμέρισμα με Μπαλκόνι — 56 m²

  • 4 άτομα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 56 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 κρεβάτι king-size

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Επιφάνεια εργασίας
  • Μπαλκόνι
  • Θέα στην πόλη
  • Έως 4 άτομα
  • Εμβαδόν: 56 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

15:00–23:00

Check-out

10:00–12:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Σημαντικές πληροφορίες

Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα. Το κατάλυμα το διαχειρίζεται ιδιώτης οικοδεσπότης.

Χώρος στάθμευσης

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Γερμανικά Αγγλικά Κροατικά Αλβανικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο Blini Complex;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Το μουσείο «Simfonia e Artev» απέχει 470 m από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή. Η ενδεικτική διάρκεια πεζής διαδρομής είναι περίπου 10 λεπτά.

  • Η προστατευόμενη περιοχή «Gazimestan» απέχει 6,1 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

  • Ο σιδηροδρομικός σταθμός «Prishtinë» απέχει 2,3 km σε ευθεία γραμμή, με εκτιμώμενο χρόνο περίπου 40 λεπτών με τα πόδια.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • Simfonia e Artev μουσείο
    470 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Memorial "23. Tetor 1944" χώρος μνήμης
    1,3 km
    περίπου 25 λεπτά με τα πόδια
  • Përmendore χώρος μνήμης
    1,4 km
    περίπου 25 λεπτά με τα πόδια
  • Biblioteka Kombëtare e Kosovës "Pjetër Bogdani" αξιοθέατο
    1,5 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Katedralja Shën Nënë Tereza αξιοθέατο
    1,6 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Sheshi Gjergj Kastrioti Skënderbeu αξιοθέατο
    2,1 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Muzeu i Kosovës μουσείο
    2,2 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Sahat Kulla μνημείο
    2,2 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Muzeu Etnologjik Emin Gjiku μουσείο
    2,5 km
    περίπου 45 λεπτά με τα πόδια
  • Pishina e Gërmisë υδάτινο πάρκο
    3,8 km

Φύση

  • Parku i Qytetit πάρκο
    1,7 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Parku i Gërmisë πάρκο
    4,1 km
  • Zona e Mbrojtur e Kishnicës προστατευόμενη περιοχή
    4,4 km
  • Peisazhi i Mbrojtur "Gërmia" προστατευόμενη περιοχή
    4,9 km
  • Gazimestan προστατευόμενη περιοχή
    6,1 km
  • Rezervat "Bjeshka" Fushë Kosovë προστατευόμενη περιοχή
    9,2 km
  • Ligatina e Hencit προστατευόμενη περιοχή
    12,6 km
  • Golesh κορυφή βουνού
    18,2 km

Δημόσιες συγκοινωνίες

  • Stacioni i Autobusëve Prishtinë σταθμός λεωφορείων
    2,2 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Prishtinë σιδηροδρομικός σταθμός
    2,3 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Shkolla Ekonomike σιδηροδρομικός σταθμός
    2,7 km

Αεροδρόμια

  • Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës "Adem Jashari" αεροδρόμιο
    14,0 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Μετακινήσεις

  • Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
  • Υπηρεσία μεταφοράς
  • Μεταφορά (επιπλέον χρέωση)
  • Μεταφορά στο αεροδρόμιο

Υπηρεσίες ψυχαγωγίας για την οικογένεια

  • Παιδική χαρά

Διάφορα

  • Οικογενειακά δωμάτια
  • Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
  • Προσβάσιμο σε αναπηρικό αμαξίδιο
  • Θέρμανση
  • Ανελκυστήρας
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Χώρος καπνιστών
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Χώρος στάθμευσης

  • Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης

Υπηρεσίες ρεσεψιόν

  • Γρήγορο check in/check out
  • Ιδιωτικό check-in/-out

Κοινόχρηστοι χώροι

  • Κήπος
  • Βεράντα

Φαγητό & Ποτό

  • Καφετέρια στον χώρο του καταλύματος

Καταστήματα

  • Κομμωτήριο / Σαλόνι ομορφιάς
  • Μίνι μάρκετ στον χώρο του καταλύματος

Ασφάλεια & προστασία

  • Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
  • Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
  • Πυροσβεστήρες

Καθαριότητα και απολύμανση

  • Χρήση χημικών προϊόντων καθαρισμού που είναι αποτελεσματικά ενάντια στον Κορονοϊό
  • Οι μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες απολυμαίνονται μετά από κάθε διαμονή
  • Οι μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες σφραγίζονται μετά τον καθαρισμό
  • Κλινοσκεπάσματα, πετσέτες και ρούχα πλένονται σύμφωνα με τις οδηγίες των τοπικών αρχών

Κοινωνική αποστασιοποίηση

  • Ανέπαφο check-in/check-out

Ασφάλεια

  • Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
  • Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Διαβάστε όλες τις κριτικές
9,9 / 10
Εξαιρετικό 29 κριτικές Booking.com
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Σύγκριση τιμών

Τιμή και παρόμοια καταλύματα

Σύγκριση στην κατηγορία «Διαμέρισμα» · Πρίστινα.

2 άτομα · 1 διανυκτέρευση

Σε σύγκριση με όλη την πόλη

Όλοι οι τύποι καταλυμάτων

Φθηνότερο από το 59.1% των άλλων καταλυμάτων στην πόλη.

Σε σύγκριση με τον ίδιο τύπο καταλύματος

Διαμέρισμα

Ακριβότερο από το 57.1% των άλλων καταλυμάτων αυτού του τύπου.

Παρόμοιο επίπεδο και τιμή

Ενδεικτικές τιμές για 2 άτομα και 1 διανυκτέρευση. Η τιμή της προσφοράς εξαρτάται από τις ημερομηνίες διαμονής.

Ερωτήσεις και απαντήσεις - Blini Complex
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του Blini Complex;

Οι συντεταγμένες GPS του Blini Complex είναι 42.646572, 21.17322.

Πόσο κοστίζει η κράτηση δωματίου στο Blini Complex;

Οι τιμές δωματίων στο Blini Complex ξεκινούν από 30 EUR.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο Blini Complex;

Το check-in στο Blini Complex ξεκινά στις 15:00 και το check-out είναι έως τις 12:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο Blini Complex;

Οι επιλογές δωματίων στο Blini Complex περιλαμβάνουν: Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου, Διαμέρισμα με Βεράντα., Διαμέρισμα με Μπαλκόνι.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Blini Complex;

Μετά την κράτηση στο Blini Complex, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πού βρίσκεται το σημείο «Pishina e Gërmisë» σε σχέση με το κατάλυμα;

Pishina e Gërmisë απέχει 3,8 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

Πόσο απέχει το σημείο «Shkolla Ekonomike» σε ευθεία γραμμή;

Η απόσταση μέχρι το σημείο «Shkolla Ekonomike» είναι 2,7 km σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Πρίστινα

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Πρίστινα

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Πρίστινα ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Πρίστινα