Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Small boat
Big ligger i Narbonne, 16 kilometer fra Réserve Africaine de Sigean og 20 kilometer fra Fontfroide-klosteret, og har grillutstyr, gratis WiFi og boenheter med utsikt over byen.
Boenhetene har TV (flatskjerm) og eget bad med dusj og gratis badeprodukter, i tillegg til et kjøkken med kjøleskap, oppvaskmaskin og stekeovn. En mikrobølgeovn, kokeplater og brødrister finnes også tilgjengelig, i tillegg til kaffemaskin og vannkoker.
Fonserannes Lock ligger 31 kilometer fra Big, mens Saint-Nazaire Cathedral er 34 kilometer unna. Beziers-Cap d'Agde lufthavn ligger 44 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
Small boat har leiligheter, totalt 2 boenheter på mellom 25 og 32 m². Hver boenhet har 1 soverom. Avhengig av boenheten er det plass til mellom 2 og 4 gjester. I den største leiligheten består sengeoppsettet av 2 dobbeltsenger. På det egne badet i alle leilighetene finnes badekar eller dusj og hårføner. Kjøkkenet har kokeplate og kjøkkenutstyr.