1/10

Casa o xalet

Benjamin Trail

05672 Stowe, Estats UnitsVeure mapa

Casa 8 persones Estats Units
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 8 persones
✓ 1414 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Aire condicionat
S’admeten animals de companyia.
Aparcament a l'allotjament
Esquí
Calefacció
Senderisme

Sobre l’allotjament

La teva estada a Benjamin Trail

Benjamin Trail a Stowe ofereix aire condicionat. L'allotjament és a menys de 1 km de «Stowe Golf Course» i a 4,4 km de «Stowe Village Historic District».

L'allotjament ofereix connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament i aparcament privat gratuït a l'establiment. L'allotjament posa a disposició dels hostes una taula de tennis de taula.

La distància fins a l'aeroport «Burlington International » és de 56 km.

L'entrada es pot fer a partir de les 16:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00. Els hostes poden fer l'entrada i la sortida sense contacte.

L'allotjament accepta infants de qualsevol edat i permet allotjar-se amb animals de companyia, amb possibles suplements.

Habitacions i equipament

A Benjamin Trail, la casa de vacances té 381 m² i pot allotjar fins a 8 persones. La distribució inclou 4 dormitoris.

A la casa de vacances es pot gaudir de vistes a la muntanya. L’equipament inclou una llar de foc, un escriptori i un televisor de pantalla plana. L’espai exterior inclou un pati, una barbacoa i una zona de menjador a l’aire lliure. Per preparar els àpats, la cuina té un rentaplats, una placa de cuina i una cafetera.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa — 381 m²

  • 8 persones
  • 4 dormitoris
  • 381 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size, Habitació 2 - Llit gran

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Canals per satèl·lit
  • Escriptori
  • Vistes a la muntanya
  • Fins a 8 persones
  • Superfície: 381 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

25 anys

Animals de companyia

S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 25 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

Per fer el registre d’entrada, els hostes han de tenir com a mínim 25 anys i allotjar-se ells mateixos a l’establiment. En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals. No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament és en una zona residencial. Es demana evitar el soroll excessiu.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Benjamin Trail»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El mirador «Green Chair Overlook» és a 2,0 km.

  • L’espai protegit «Cady Hill Forest» es troba a 2,5 km.

  • L’aeroport «Morrisville-Stowe State Airport» és a 9,1 km d’aquí.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Green Chair Overlook mirador
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Green Chair II mirador
    2,5 km
  • The Bryan Fine Art Gallery galeria
    2,6 km
  • Vermont Ski and Snowboard Museum museu
    2,7 km
  • Northwood Gallery galeria
    2,8 km
  • Stowe Historical Society Museum museu
    2,9 km
  • Peak A View mirador
    4,9 km
  • Bingham Falls Viewpoint mirador
    5,9 km
  • Noyes House Museum museu
    11,8 km
  • Mountain Side parc aquàtic
    13,0 km

Natura

  • Cady Hill cim
    2,4 km
  • Cady Hill Forest espai protegit
    2,5 km
  • Roundtop cim
    2,8 km
  • Sunset Rock Park espai protegit
    3,1 km
  • Sunset Hill cim
    3,4 km
  • Adams Camp espai protegit
    4,6 km
  • Smuggler's Notch State Park espai protegit
    6,7 km
  • Mount Mansfield State Forest espai protegit
    6,8 km

Remuntadors i telefèrics

  • Toll House Double remuntador
    6,6 km
  • Adventure Triple remuntador
    7,7 km
  • Sunrise remuntador
    7,9 km
  • Meadows Quad remuntador
    8,0 km

Aeroports

  • Morrisville-Stowe State Airport aeroport
    9,1 km
  • Edward F Knapp State Airport aeroport
    33,4 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Animals de companyia

  • S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Activitats

  • Esquí
  • Senderisme
  • Ciclisme
  • Pesca
  • Tennis de taula

Distanciament físic

  • Registre d'entrada i sortida sense contacte

Seguretat

  • Extintors
  • Detectors de fum

Neteja i desinfecció

  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Benjamin Trail
Quines són les coordenades GPS de Benjamin Trail?

Les coordenades GPS de Benjamin Trail són 44.485734, -72.7053.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Benjamin Trail?

L’entrada a Benjamin Trail comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Benjamin Trail?

Les opcions d’habitació a Benjamin Trail inclouen: Casa.

Puc portar una mascota a Benjamin Trail?

S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Com puc contactar amb Benjamin Trail?

Després de reservar a Benjamin Trail, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Hi ha un museu a prop?

Sí. «Vermont Ski and Snowboard Museum» es troba a 2,7 km.

A quina distància es troba «Sunrise»?

«Sunrise» és a una distància de 7,9 km.

Descobreix Stowe

Troba més allotjaments a Stowe

Descobreix els allotjaments a Stowe per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Stowe