1/10

Bed and breakfast

Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma

Lungotevere Flaminio 48, 00196 Roma, ItàliaVeure mapa

Habitació Doble Deluxe amb Banyera d'Hidromassatge 3 persones Itàlia
★ 8,9/108,9 Molt bé 87 opinions Booking.com
▦ 22 Opcions d'habitació Per a 3 persones
✓ 3838 Serveis Serveis i equipament
Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi
Esmorzar a l'habitació
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament accessible
Possibilitat de factura

Sobre l’allotjament

La teva estada a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma

Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma és un bed and breakfast que posa a disposició dels hostes una banyera d'hidromassatge. «Piazza del Popolo» es troba a 1,8 km de l'allotjament.

Els hostes tenen a la seva disposició una terrassa, un jardí i una cuina compartida. L'allotjament ofereix aparcament. L'allotjament posa a disposició dels hostes aire condicionat i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

Les instal·lacions i els serveis inclouen un servei de guardaequipatges, places d'aparcament per a persones amb discapacitat i un ascensor. Es pot demanar l'esmorzar a l'habitació.

La distància fins a l'aeroport «Rome Ciampino » és de 19 km.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

A Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma hi ha 2 habitacions dobles d’entre 10 i 15 m². La capacitat màxima varia de 2 a 3 persones, segons l’allotjament. Les places per dormir a l’habitació doble de 10 m² es reparteixen en 1 llit doble.

L’equipament del bany privat a totes les habitacions inclou una dutxa, un bidet i un assecador de cabells. Totes les cuines inclouen una placa de cuina, una cafetera i un microones. A totes les habitacions es pot gaudir de vistes a la ciutat i vistes al jardí.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Habitació Doble Deluxe amb Banyera d'Hidromassatge — 15 m²

  • 3 persones
  • 1 dormitori
  • 15 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size o 3 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Vistes a la ciutat
  • Fins a 3 persones
  • Superfície: 15 m²

Habitació Doble 1 Llit Gran — 10 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 10 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Vistes a la ciutat
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 10 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

13:00–22:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

Llit supletori (edat en anys: 6–17). El suplement és de EUR 40 per nit. Bressol (edat en anys: 0–5). El suplement és de EUR 20 per nit. L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals. No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Mostra mésMostra menys

Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. Es requereix un pagament per transferència bancària abans de l’arribada. L’allotjament enviarà les instruccions després de la reserva. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès espanyol francès italià

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El museu «Casa Museo Alberto Moravia» és a 300 m d’aquí.

  • L’espai protegit «Parco Regionale Urbano del Pineto» es troba a 2,9 km.

  • L’estació de metro «Lepanto» es troba a una distància de 1,4 km. El trajecte a peu dura aproximadament 25 minuts.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Casa Museo Alberto Moravia museu
    300 m
    aprox. 10 min a peu
  • MAXXI Museo nazionale delle arti del XXI secolo museu
    550 m
    aprox. 10 min a peu
  • Basilica di Santa Croce a Via Flaminia catedral
    560 m
    aprox. 10 min a peu
  • Vigamus - Museo del Videogioco museu
    950 m
    aprox. 20 min a peu
  • Museo astronomico e copernicano museu
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu
  • Museo Nazionale Etrusco di Villa Giulia museu
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Forte Monte Mario fort
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Museo Hendrik Christian Andersen museu
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Galleria Nazionale d'Arte Moderna e Contemporanea museu
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Basilica di San Giuseppe al Trionfale catedral
    1,8 km
    aprox. 35 min a peu

Natura

  • Monte Mario cim
    1,1 km
  • Riserva Naturale di Monte Mario parc
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Villa Borghese parc
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Parco Adriano parc
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Colle Vaticano cim
    2,7 km
  • Parco Regionale Urbano del Pineto espai protegit
    2,9 km
  • Riserva Naturale dell'Insugherata espai protegit
    5,2 km
  • Riserva Naturale Valle dei Casali espai protegit
    7,6 km

Transport públic

  • Ponte Risorgimento terminal de ferris
    610 m
    aprox. 15 min a peu
  • Lepanto estació de metro
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Flaminio estació de metro
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Ottaviano estació de metro
    1,7 km
    aprox. 30 min a peu

Aeroports

  • Aeroporto di Roma-Ciampino aeroport
    17,4 km
  • Aeroporto di Roma-Fiumicino aeroport
    21,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi

Menjar i begudes

  • Esmorzar a l'habitació
  • Fruita

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Ascensor
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau
  • Accés amb targeta
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament accessible

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges
  • Registre d'entrada o sortida privat

Zones comunes

  • Jardí
  • Mobiliari exterior
  • Terrassa
  • Cuina compartida

Mesures de seguretat

  • Accés a professionals sanitaris
  • Farmaciola disponible
  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • Comprovació de l'estat de salut dels clients
  • Retirada de material compartit com ara cartes de restaurant, revistes, bolígrafs i paper
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals
  • L'allotjament ofereix termòmetres als clients

Animació i serveis per a famílies

  • Jocs de taula o puzzles

Seguretat

  • Càmeres de seguretat fora de l'allotjament
  • Extintors
  • Detectors de fum

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Els clients poden optar per cancel·lar els serveis de neteja de l'allotjament durant l'estada
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Transport

  • Punt de recàrrega per a vehicles elèctrics

Distanciament físic

  • Compliment de les normes de distanciament físic

Activitats

  • Galeries d'art temporals

Serveis de neteja

  • Servei de neteja diari

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,9 / 10
Molt bé 87 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma
Quines són les coordenades GPS de Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma?

Les coordenades GPS de Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma són 41.923914, 12.465935.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma?

L’entrada a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma comença a les 13:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma?

Les opcions d’habitació a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma inclouen: Habitació Doble Deluxe amb Banyera d'Hidromassatge, Habitació Doble 1 Llit Gran.

Com puc contactar amb Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma?

Després de reservar a Bed & Breakfast A Casa di Lia a Roma, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «Forte Monte Mario»?

«Forte Monte Mario» és a una distància de 1,2 km. Calcula uns 25 minuts caminant.

Quin cim es troba als voltants?

«Monte Mario» es troba a una distància de 1,1 km.

Descobreix Roma

Troba més allotjaments a Roma

Descobreix els allotjaments a Roma per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Roma