1/10

Feriehus

Bathing, Fishing And Surf By The Coast

3230 Græsted, DanmarkSe kort

Sommerhus med 3 soveværelser 6 personer Danmark
▦ 11 Værelsesmuligheder Til 6 personer
✓ 1010 Faciliteter Faciliteter og udstyr
☏ 24/724/7 Gæsteservice Vi er her for at hjælpe
Gratis parkering er tilgængelig.
Legeplads
Grillfaciliteter
Varme

Om overnatningsstedet

Dit ophold på Bathing, Fishing And Surf By The Coast

Feriehuset har 3 soveværelser, køkken med køleskab, vaskemaskine og 1 badeværelse. Feriehuset har håndklæder og sengetøj.

33 km fra Arresø og 34 km fra Louisiana ligger Bathing, Fishing And Surf By The Coast. Her er en terrasse og gratis wi-fi. Dette feriehus ligger 34 km fra Helsingør Bymuseum.

Bathing, Fishing And Surf By The Coast har en legeplads.

Kronborg Slot ligger 34 km fra overnatningsstedet, mens Sankt Olai Kirke ligger 34 km fra overnatningsstedet.

Værelser og faciliteter

Feriehuset har 3 soveværelser, et areal på 115 m² og plads til op til 6 personer. Soveværelserne har 1 køjeseng og 2 kingsize-senge. Der er desuden en pejs. Til madlavningen har køkkenet køkkengrej. Komfortfaciliteterne omfatter varme. Udendørs er der en grill og havemøbler.

Vis mere Vis mindre

Værelser

Værelsesmuligheder

Sammenlign de tilgængelige værelser, og vælg det, der passer til dit ophold.

Sommerhus med 3 soveværelser — 115 m²

  • 6 personer
  • 3 soveværelser
  • 115 m²

Soveværelse 1 - 1 køjeseng, Soveværelse 2 - 1 kingsize-seng

Højdepunkter
  • Eget badeværelse
  • Varme
  • Køleskab
  • Køkken
  • Køkkengrej
  • Grill
  • Spisebord
  • Op til 6 personer
  • Areal: 115 m²

Praktiske oplysninger om opholdet

Indtjekning

Fra kl. 12:00

Udtjekning

Indtil kl. 12:00

Minimumsalder ved indtjekning

25 år

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt.

Parkering

Gratis parkering er tilgængelig.

Børn og ekstra senge

Minimumsalderen for indtjekning er 25 år. Børn i alle aldre er velkomne.

Vigtige oplysninger

Polterabender og lignende fester er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Sprog, personalet taler
dansk tysk engelsk spansk fransk italiensk nederlandsk norsk svensk

Guide til området

Hvad ligger i nærheden af “Bathing, Fishing And Surf By The Coast”?

Seværdigheder, natur og stoppesteder i nærheden af overnatningsstedet.

Udvalgte steder i nærheden

  • Det arkæologiske område “Grødeshøi” er 760 m herfra.

  • “Gilleleje Strand” ligger 6,6 km væk.

  • Der er 58,1 km til “Roskilde Lufthavn”.

Seværdigheder og andre steder i nærheden

Seværdigheder

  • Grødeshøi arkæologisk område
    760 m
    ca. 15 min. til fods
  • Øllehøi arkæologisk område
    1,1 km
    ca. 20 min. til fods
  • Brimeshøi arkæologisk område
    1,4 km
    ca. 25 min. til fods
  • Digeshøi arkæologisk område
    1,4 km
    ca. 25 min. til fods
  • Topraneshøi arkæologisk område
    1,6 km
    ca. 30 min. til fods
  • Buskhøi arkæologisk område
    1,6 km
    ca. 30 min. til fods
  • Tvehøi arkæologisk område
    1,7 km
    ca. 30 min. til fods
  • Runeshøj arkæologisk område
    1,7 km
    ca. 35 min. til fods
  • Nordic Park forlystelsespark
    3,1 km
  • Store Ludshøi arkæologisk område
    3,4 km

Natur

  • Gilleleje Strand strand
    6,6 km
  • Gilleleje Havn lystbådehavn
    6,9 km
  • Tisvildeleje Strand strand
    11,2 km
  • Naturreservatet Rusland beskyttet naturområde
    12,9 km
  • Hornbæk Strand strand
    14,7 km
  • Fiskeørnereservat beskyttet naturområde
    15,3 km
  • Strødam Naturreservat beskyttet naturområde
    16,8 km
  • Nationalpark Kongernes Nordsjælland beskyttet naturområde
    16,8 km

Lufthavne

  • Ängelholm-Helsingborg Airport lufthavn
    45,4 km
  • Roskilde Lufthavn lufthavn
    58,1 km

Faciliteter på overnatningsstedet

Komplet liste over services og faciliteter på overnatningsstedet.

Parkering

  • Gratis parkering er tilgængelig.

Underholdning og familieservice

  • Legeplads
  • Brætspil/puslespil

Mad og drikke

  • Grillfaciliteter

Fællesområder

  • Havemøbler
  • Terrasse
  • Udendørs pejs

Diverse

  • Varme
  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

Pool og wellness

  • Parasoller

Anmeldelse

Hvad gæster værdsætter her

Anmeldelser vises, når de er tilgængelige

Læs alle anmeldelser
Pålidelig gæstefeedback Uafhængige anmeldelseslinks hjælper gæster med at sammenligne rigtige opholdserfaringer før booking.
Del din oplevelse Din anmeldelse hjælper kommende rejsende med at vælge det rigtige sted med større tryghed.
Spørgsmål og svar - Bathing, Fishing And Surf By The Coast
Hvad er GPS-koordinaterne for Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

GPS-koordinaterne for Bathing, Fishing And Surf By The Coast er 56.107717, 12.20514.

Er der gratis internet hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

Ja. Bathing, Fishing And Surf By The Coast tilbyder gratis internet til gæster.

Er der gratis parkering hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

Ja. Bathing, Fishing And Surf By The Coast tilbyder gratis parkering til gæster.

Hvornår er ind- og udtjekning hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

Indtjekning hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast starter kl. 12:00, og udtjekning er mulig indtil 12:00.

Hvilke værelsestyper kan jeg booke hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

Værelsesmuligheder hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast omfatter: Sommerhus med 3 soveværelser.

Hvordan kan jeg kontakte Bathing, Fishing And Surf By The Coast?

Når du har booket hos Bathing, Fishing And Surf By The Coast, deles værtens kontaktoplysninger, så du kan kontakte overnatningsstedet direkte.

Hvad er afstanden til “Naturreservatet Rusland”?

“Naturreservatet Rusland” ligger 12,9 km væk.

Hvor langt er der til “Runeshøj”?

Der er 1,7 km til “Runeshøj”. Regn med omkring 35 minutter til fods.

Udforsk Græsted

Find flere overnatningssteder i Græsted

Udforsk overnatningssteder i Græsted efter type.

Se alle overnatningssteder i Græsted