Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Asher
I Tatariv, 22 kilometer fra Waterfall Probiy, ligger Asher, som har et sesongåpent utendørsbasseng, gratis privat parkering og en terrasse. I tillegg til familierom kan dette overnattingsstedet tilby lekeplass.
Alle boenhetene på Asher har satellitt-TV. I tillegg til et eget bad som er utstyrt med dusj og hårføner, har rommene på overnattingsstedet gratis WiFi. Enkelte av rommene har fjellutsikt.
Boenhetene har et kjøleskap.
Under oppholdet ditt på Asher kan du hygge deg med ulike aktiviteter i Tatariv og omegn, blant annet fotturer og skiturer.
Museum of Ethnography and Ecology of the Carpathians ligger 23 kilometer fra Asher, mens Elephant Rock er 23 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
Her finnes rom, bungalower og leiligheter, totalt 20 boenheter. Antall soverom varierer fra 1 til 4 soverom. Kapasiteten varierer fra 2 til 8 gjester. I det største firemannsrommet består sengeoppsettet av 2 enkeltsenger og 1 dobbeltseng. Gjester som bor i alle rommene, i alle bungalowene og i alle leilighetene, kan benytte badstue. Det egne badet har badekar eller dusj.