Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på AroCocles (Victoria)
På AroCocles (Victoria) er hvert av rommene utrustet med klimaanlegg, klesskap, TV (flatskjerm), eget bad, sengetøy, håndklær og balkong med utsikt over bassenget. Alle rommene har et kjøleskap.
I Cocles, 6 minutters gange fra Playa Cocles, ligger AroCocles (Victoria), som har et utendørsbasseng, gratis privat parkering og en hage. Overnattingsstedet ligger i en bygning fra 2019, 8 minutters gange fra Jaguar Centro de Rescate.
Overnattingsstedet ligger 16 minutters gange fra Playa Chiquita og har røykfrie boenheter.
Rom og fasiliteter
I leiligheten er det to soverom fordelt på 56 m², med plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 2 dobbeltsenger. Gjester som bor i leiligheten, kan benytte eget basseng. Det egne badet har dusj uten terskel. Utendørsfasilitetene i leiligheten omfatter uteplass, utendørs spiseplass og utemøbler. Kjøkkenkroken har kokeplate, kaffemaskin og mikrobølgeovn.