Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Apt in centro storico a due passi dal lago
Majoituspaikassa Apt in centro storico a due passi dal lago (Cernobbio) on ilmastointi. Majoituspaikasta on 3,3 km kohteeseen ”Villa Olmo” ja 4,6 km kohteeseen ”Como San Giovanni Train Station”.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla terassi. Majoituspaikka tarjoaa maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa.
Asiakkaille on tarjolla maksullisia lentokenttäkuljetuksia. Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 18 vuoden ikäinen. Majoituspaikka on savuton.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 85 m², makuuhuoneita 2 ja majoittujia voi olla enintään 5. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 1 parivuode.
Omassa kylpyhuoneessa on suihku, bidee ja hiustenkuivaaja. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on parveke ja ruokailutila ulkona. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: vuoristonäkymä ja kaupunkinäkymä. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja kahvinkeitin.