1/10

Huoneisto

Apartman Sofija

Čočetova 1A, 3 sprat, br 22, 35000 Jagodina, SerbiaNäytä kartta

Yhden makuuhuoneen huoneisto 2 henkilöä Serbia
★ 9,7/109,7 Poikkeuksellinen 18 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 2 henkilölle
✓ 88 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Terassi
Savuttomia huoneita

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Apartman Sofija

Majoituspaikassa Apartman Sofija (Jagodina) on ilmastointi. ”Aquapark Jagodina” sijaitsee 600 m päässä majoituspaikasta.

Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä paikan päällä, ja Wi-Fi on käytettävissä maksutta koko majoituspaikassa. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla terassi.

Majoituspaikasta on 94 km lentoasemalle ”Morava ”.

Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 14:00–18:00 ja ulos viimeistään klo 10:00.

Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Huoneet ja varustelu

Huoneistossa on 40 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 2. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme ja hiustenkuivaaja. Keittotilan varustukseen kuuluu keittotaso, jääkaappi ja keittiövälineet. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: kaupunkinäkymä.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Yhden makuuhuoneen huoneisto — 40 m²

  • 2 henkilöä
  • 1 makuuhuone
  • 40 m²

Huone 1 - 1 king size -vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Kaupunkinäkymä
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivaaja
  • Enintään 2 henkilöä
  • Pinta-ala: 40 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

14:00–18:00

Uloskirjautuminen

08:00–10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa. Majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
englanti serbia

Lähialueen opas

Mitä kohteen Apartman Sofija lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Museo ”Музеј воштаних фигура Јагодина” sijaitsee linnuntietä 180 m päässä.

  • Suojelualue ”СП Градски парк Ђурђево брдо” sijaitsee linnuntietä 560 m päässä. Arvioitu kävelyaika on noin 10 minuuttia.

  • Rautatieasema ”Јагодина” sijaitsee 1,5 km päässä majoituspaikasta linnuntietä. Suuntaa antava aika kävellen on 30 minuuttia.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Музеј воштаних фигура Јагодина museo
    180 m
    noin 5 min kävellen
  • Аква парк vesipuisto
    230 m
    noin 5 min kävellen
  • Зоолошки врт „Тигар” eläintarha
    540 m
    noin 10 min kävellen
  • Завичајни музеј museo
    840 m
    noin 15 min kävellen
  • Део античког утврђења (Хореум Марги) arkeologinen kohde
    9,1 km
  • Црква Рођења Пресвете Богородице uskonnollinen rakennus
    12,4 km
  • Утврђење „Јеринин град” arkeologinen kohde
    15,1 km
  • vidikovacs näköalapaikka
    16,3 km

Luonto

  • СП Градски парк Ђурђево брдо suojelualue
    560 m
    noin 10 min kävellen
  • СП Парк Учитељске школе suojelualue
    1,3 km
    noin 25 min kävellen
  • НКД Иванковац suojelualue
    13,2 km
  • Црни врх vuorenhuippu
    13,3 km
  • Селаково брдо vuorenhuippu
    16,6 km
  • СРП Брзанско Моравиште suojelualue
    18,8 km

Joukkoliikenne

  • Јагодина rautatieasema
    1,5 km
    noin 30 min kävellen

Lentoasemat

  • Аеродром Морава lentoasema
    56,9 km
  • Аеродром Смедерево lentoasema
    78,7 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Sekalaista

  • Ilmastointi
  • Savuttomia huoneita
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Yhteiset tilat

  • Terassi

Ruoka- ja juomatarjoilu

  • Kaikki lautaset, aterimet, lasit ja muut syömiseen tarvittavat välineet on puhdistettu huolellisesti

Siivous ja desinfiointi

  • Majoitustilat desinfioidaan yöpymisten välillä
  • Liinavaatteet, pyyhkeet ja pyykki pestään paikallisten viranomaisten ohjeiden mukaisesti

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
9,7 / 10
Poikkeuksellinen 18 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Apartman Sofija
Mitkä ovat kohteen Apartman Sofija GPS-koordinaatit?

Kohteen Apartman Sofija GPS-koordinaatit ovat 43.969034, 21.266512.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Apartman Sofija?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Apartman Sofija alkaa klo 14:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Apartman Sofija?

Kohteen Apartman Sofija huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Yhden makuuhuoneen huoneisto.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Apartman Sofija?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Apartman Sofija, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Аква парк on?

Majoituspaikan ja kohteen Аква парк välinen etäisyys on 230 m linnuntietä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 5 minuuttia.

Missä kohde Део античког утврђења (Хореум Марги) sijaitsee majoituspaikkaan nähden?

Део античког утврђења (Хореум Марги) sijaitsee linnuntietä 9,1 km päässä.

Tutustu kohteeseen Jagodina

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Jagodina

Tutustu kohteen Jagodina majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Jagodina