Over de accommodatie
Je verblijf bij オーシャンフロント館山
オーシャンフロント館山 bevindt zich in Tateyama, op 6 minuten lopen van Hojo Beach en 3,8 km van Tateyama Municipal Museum, en biedt accommodatie met een terras, gratis WiFi in de hele accommodatie en gratis privéparkeren. Het pension heeft een hot tub en een conciërgedienst.
Alle kamers bij het pension hebben een flatscreen-tv. Naast een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen, hebben de kamers bij オーシャンフロント館山 ook uitzicht op zeezicht. Alle kamers bij de accommodatie hebben beddengoed en handdoeken.
Vliegveld Luchthaven Tokyo Haneda ligt op 74 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
オーシャンフロント館山 heeft in totaal 2 villa’s, met oppervlaktes van 20 tot 24 m². Elk verblijf heeft 1 slaapkamer. Per verblijf kunnen maximaal 5 personen overnachten. De slaapkamers hebben 4 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed. Elke eigen badkamer heeft een bad en een föhn. Alle villa’s bieden uitzicht op zee.