1/10

Hotelli

ホテルひさご

1-182 中央, 979-1112 Tomioka, JapaniNäytä kartta

Yhden hengen huone 1 henkilö Japani
★ 8,0/108,0 Todella hyvä 90 arvostelua Booking.com
▦ 22 Huonevaihtoehdot 1 henkilölle
✓ 4040 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Kuitti saatavilla
Lämmitys
Hissi
Savuttomia huoneita

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa ホテルひさご

Majoituspaikassa ホテルひさご (Tomioka) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.

Majoituspaikassa on matkatavarasäilytys, kokous- ja juhlatiloja, pesulapalveluja ja hissi. Asiakkaiden käytettävissä on maksuton Wi-Fi.

Lentoasema ”Fukushima ” sijaitsee 74 km päässä majoituspaikasta.

Majoituksesta voi saada laskun. Majoituspaikka tarjoaa yksilöllisen sisään- ja uloskirjautumisen.

Huoneet ja varustelu

Kohteen ホテルひさご majoitusvalikoimaan kuuluvat yhden hengen huoneet, yhteensä 4 majoitusyksikköä. Kaikissa huoneissa on tilaa yhteensä 15 m². Jokaisessa voi majoittua enintään 1 henkilö. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme, suihku ja hiustenkuivaaja. Keittiövarustukseen kaikissa huoneissa kuuluu mikroaaltouuni, jääkaappi ja vedenkeitin.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Yhden hengen huone — 15 m²

  • 1 henkilö
  • 1 makuuhuone
  • 15 m²

Huone 1 - 1 yhden hengen vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Huonekohtainen ilmastointi
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Satelliittikanavat
  • Kirjoituspöytä
  • Enintään 1 henkilö
  • Pinta-ala: 15 m²

Standard - Yhden hengen huone — 15 m²

  • 1 henkilö
  • 1 makuuhuone
  • 15 m²

Huone 1 - 1 yhden hengen vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Huonekohtainen ilmastointi
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Satelliittikanavat
  • Kirjoituspöytä
  • Enintään 1 henkilö
  • Pinta-ala: 15 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

15:00–22:00

Uloskirjautuminen

Viimeistään klo 10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Majoituspaikka ottaa vastaan vähintään 18-vuotiaita vieraita.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
japani

Lähialueen opas

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Museo ”廃炉資料館” sijaitsee linnuntietä 340 m päässä.

  • Vuorenhuippu ”大鷹鳥谷” sijaitsee 14,8 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Lentoasema ”福島空港” sijaitsee linnuntietä 53,0 km päässä.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • 廃炉資料館 museo
    340 m
    noin 10 min kävellen
  • みるーる天神 näköalapaikka
    8,0 km
  • 展望台 näköalapaikka
    8,1 km
  • CREVA VIEW TERRACE näköalapaikka
    8,4 km
  • 中間貯蔵事業情報センター museo
    8,5 km
  • JAEA ALNALYSiS LAB. museo
    8,5 km
  • 福島原発事故現場 muistopaikka
    9,6 km
  • 楢葉八幡神社 uskonnollinen rakennus
    11,9 km
  • 東日本大震災・原子力災害伝承館 museo
    13,4 km
  • いわき市アンモナイトセンター museo
    19,1 km

Luonto

  • 大鷹鳥谷 vuorenhuippu
    14,8 km
  • 請戸海岸 ranta
    15,4 km
  • 屹兎屋山 vuorenhuippu
    19,1 km

Lentoasemat

  • 福島空港 lentoasema
    53,0 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Sekalaista

  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Savuttomia huoneita
  • Erillinen tupakointialue
  • Pääsy avaimilla

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Vastaanottopalvelut

  • Kuitti saatavilla
  • Matkatavarasäilytys
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen

Turvallisuus

  • Vartija ympäri vuorokauden
  • Videovalvonta yleisissä tiloissa
  • Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
  • Palosammuttimet
  • Varashälytin
  • Palovaroittimet

Turvallisuus

  • Terveydenhuollon ammattilaisten palvelut saatavilla
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kasvomaskeja
  • Ensiapupakkaus saatavilla
  • Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
  • Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
  • Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
  • Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kuumemittareita

Ruoka- ja juomatarjoilu

  • Kaikki lautaset, aterimet, lasit ja muut syömiseen tarvittavat välineet on puhdistettu huolellisesti
  • Fyysinen etäisyys ruokailutiloissa

Fyysisen etäisyyden pitäminen

  • Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
  • Fyysistä etäisyyttä koskevia ohjeistuksia noudatetaan
  • Sermit tai muut suojaavat esteet henkilökunnan ja asiakkaiden välillä soveltuvilla alueilla

Siivous ja desinfiointi

  • Siivoamiseen käytetään kemikaaleja, jotka torjuvat koronavirusta tehokkaasti
  • Majoitustilat desinfioidaan yöpymisten välillä
  • Majoitustilat suljetaan siivouksen jälkeen
  • Asiakkaat voivat kieltäytyä siivouspalveluista majoittumisensa aikana
  • Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
  • Liinavaatteet, pyyhkeet ja pyykki pestään paikallisten viranomaisten ohjeiden mukaisesti

Bisnespalvelut

  • Kokous-/juhlatilat
  • Faksi/kopiokone

Ruoka & juoma

  • Myyntiautomaatti (juomia)

Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
8,0 / 10
Todella hyvä 90 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - ホテルひさご
Mitkä ovat kohteen ホテルひさご GPS-koordinaatit?

Kohteen ホテルひさご GPS-koordinaatit ovat 37.338386, 141.011674.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa ホテルひさご?

Sisäänkirjautuminen kohteessa ホテルひさご alkaa klo 15:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa ホテルひさご?

Kohteen ホテルひさご huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Yhden hengen huone, Standard - Yhden hengen huone.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen ホテルひさご?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa ホテルひさご, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen 楢葉八幡神社 on?

Etäisyys kohteeseen 楢葉八幡神社 on linnuntietä 11,9 km.

Tutustu kohteeseen Tomioka

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Tomioka

Tutustu kohteen Tomioka majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Tomioka