Podle 140 hodnocení
ヒルズハウスセカンド se nachází v destinaci Tokoname a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a výhled na město. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a dostupné je také bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou.
Hosté ubytování ヒルズハウスセカンド mají na výběr kontinentální snídani nebo americkou snídani.
Nippon Gaishi sportovní arena se nachází 27 km od ubytování ヒルズハウスセカンド a Nákupní centrum Aeon Mall Atsuta 33 km od ubytování. Mezinárodní letiště Chubu Centrair leží 5 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Hillshouse2 - Vacation STAY 67982v (4 m), 四季の宿 徹星 (226 m), Hotel Route-Inn Tokoname Ekimae (315 m), 古民家リトルヴィラTokorangi 自然派オーガニックヴィラ 画像内の滞在時のお願いを必ずご確認お願いします (348 m), Spring Sunny Hotel Nagoya Tokoname ekimae (356 m), YOMOGI GUESTHOUSE (373 m), HOTEL R9 The Yard Tokoname (523 m), FRUOR Tokoname (574 m), 民宿 中部国际机场 常滑站 (687 m), 有間宿泊 (712 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring free toiletries, this twin room includes a shared bathroom with a hairdryer and slippers. The air-conditioned twin room features a flat-screen TV, a tea and coffee maker, tumble dryer, heating as well as garden views. The unit has 2 beds.
Providing free toiletries, this twin room includes a shared bathroom with a hairdryer and slippers. The air-conditioned twin room provides a flat-screen TV, a tea and coffee maker, tumble dryer, heating as well as garden views. The unit offers 3 beds.
Offering free toiletries, this double room includes a shared bathroom with a hairdryer and slippers. The air-conditioned double room offers a flat-screen TV, tatami, a tea and coffee maker, a wardrobe as well as garden views.
Offering free toiletries, this triple room includes a shared bathroom with a hairdryer and slippers. The air-conditioned triple room offers a flat-screen TV, tatami, a tea and coffee maker, tumble dryer as well as garden views. The unit has 3 futons.
Při výběru ヒルズハウスセカンド si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu ヒルズハウスセカンド začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží, Dočasné výstavy umění, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví, Hra bingo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Snídaně servírovaná v pokoji, Grilování, Víno a šampaňské
Transfer z/na letiště, Doprava na letiště
Recepce otevřená 24 hodin, Skladování zavazadel, Concierge služby, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Zahrada , Patio , Herní místnost , Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle
Prádelní služba
Fax a kopírování
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici teploměry pro hosty, K dispozici roušky pro hosty
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Od 05:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 3,000.00 JPY za noc při použití přistýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Díky souřadnicím ヒルズハウスセカンド rychle najdete svůj cíl - je to spolehlivý způsob, jak určit jeho přesnou polohu v žádném okamžiku! - 34.890799,136.838247
ヒルズハウスセカンド ví, jak důležité je zůstat v kontaktu, a proto poskytuje všem svým hostům bezplatný přístup k internetu - bez jakýchkoli omezení!
Pobyt v této nemovitosti je velkým přínosem - poskytují bezplatné parkování, takže se nemusíte starat o tyto nepříjemné poplatky! Užijte si svůj pobyt bez dalších finančních zátěží.
Check-in v ヒルズハウスセカンド začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na ヒルズハウスセカンド, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Japonsko — 富士の樱House 宝栄, Town Royal 73 - Vacation STAY 9315, Nikko TOKORONO private villa, up to 6 people, 7 minutes by car from Tobu Nikko Station parking for 2 cars, Glamping x Kominka MASAZUMI Tei -and- GLAMPING&BBQ VILLAGE Takibi Terrace- Vacation STAY 97093v, 京都四条河源町みやこ未来,
Více destinací — Hotely v Saatlı, Hotely v Georgeville, Hotely v Nimsat, Hotely v Castletown, Hotely v Gujrāt,




