1/10

Apartmán

押上ハウス

墨田区押上2−2−4, 131-0045 Tokio, JaponskoZobrazit mapu

Apartmán 10 hostů Japonsko
★ 9,3/109,3 Skvělé 45 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 10 hostů
✓ 33 Vybavení Vybavení a služby
Klimatizace
Parkoviště v objektu

O ubytování

Váš pobyt v 押上ハウス

押上ハウス se nachází v Tokiu a nabízí ubytování s kuchyní. Tokyo Skytree se nachází 500 metrů odtud a Mimeguri Shrine 600 metrů. Toto ubytování nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Tento apartmán s klimatizací má 3 ložnice, 1 koupelnu s fénem a obývací prostor. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování 押上ハウス patří Sumida Cultural Museum, Ushijima Shrine a Tsukada Kobo. Letiště Tokio Haneda leží 20 km daleko.

Pokoje a vybavení

V apartmánu je k dispozici 120 m² prostoru s počtem ložnic 3. Maximální počet hostů je 10. Lůžkové vybavení tvoří 2 jednolůžka a 3 manželské postele. K vybavení patří pračka, sušička a žehlička.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán — 120 m²

  • 10 hostů
  • 3 ložnice
  • 120 m²

Ložnice 1 - 1 jednolůžko a 1 manželská postel, Ložnice 2 - 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Balkon
  • Fén
  • Kuchyň
  • Až 10 hostů
  • Plocha: 120 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

16:00–00:00

Odjezd

00:00–10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Sdělte ubytování předem předpokládaný čas příjezdu. Můžete použít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktní údaje v potvrzení.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina japonština čínština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 押上ハウス?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Vlakové nádraží „とうきょうスカイツリー“ je z uvedených míst nejblíže, ve vzdálenosti 130 m vzdušnou čarou.

  • Muzeum „郵政博物館“ se nachází 290 m vzdušnou čarou od ubytování. Orientační odhad pro pěší cestu je 10 minut.

  • Letiště „東京国際空港“ leží ve vzdálenosti 18,2 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • すみだ水族館 akvárium
    150 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 郵政博物館 muzeum
    290 m
    přibližně 10 min pěšky
  • たばこと塩の博物館 muzeum
    640 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 浅草花やしき zábavní park
    1,4 km
    přibližně 30 min pěšky
  • 東武博物館 muzeum
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • 東京都復興記念館 muzeum
    1,7 km
    přibližně 35 min pěšky
  • すみだ北斎美術館 muzeum
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • 刀剣博物館 muzeum
    2,0 km
    přibližně 35 min pěšky
  • 江戸東京博物館 muzeum
    2,1 km
    přibližně 40 min pěšky
  • 相撲博物館 muzeum
    2,2 km
    přibližně 40 min pěšky

Příroda

  • Oshinari Pier přístav pro rekreační lodě
    280 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 隅田公園 park
    790 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 墨田錦糸公園 park
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • 向島百花園 zahrada
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • 都立横網町公園 park
    1,8 km
    přibližně 35 min pěšky
  • 旧安田庭園 zahrada
    2,0 km
    přibližně 40 min pěšky
  • 上野公園 park
    3,4 km
  • 清澄庭園 park
    3,7 km

Veřejná doprava

  • とうきょうスカイツリー vlakové nádraží
    130 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 押上〈スカイツリー前〉 stanice metra
    280 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 本所吾妻橋 stanice metra
    590 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 錦糸町 vlakové nádraží
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky

Letiště

  • 東京国際空港 letiště
    18,2 km
  • 成田国際空港 letiště
    52,5 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
9,3 / 10
Skvělé 45 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.

Porovnání cen

Cena a podobná ubytování

Porovnání v kategorii „Apartmán“ · Tokio.

2 osoby · 1 noc

Ve srovnání s celým městem

Všechny typy ubytování

Levnější než 51.1% ostatních ubytování ve městě.

Ve srovnání se stejným typem ubytování

Apartmán

Levnější než 62.3% ostatních ubytování tohoto typu.

Podobný standard a cena

Orientační ceny pro 2 osoby a 1 noc. Cena nabídky závisí na termínu pobytu.

Otázky a odpovědi - 押上ハウス
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 押上ハウス?

GPS souřadnice ubytování 押上ハウス jsou 35.711361, 139.809852.

Kolik stojí rezervace pokoje v ubytování 押上ハウス?

Ceny pokojů v ubytování 押上ハウス začínají od 821,1 Kč.

Je v ubytování 押上ハウス internet zdarma?

Ano. 押上ハウス nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování 押上ハウス bezplatné parkování?

Ano. 押上ハウス nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 押上ハウス?

Příjezd v ubytování 押上ハウス začíná v 16:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 押上ハウス rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 押上ハウス zahrnují: Apartmán.

Jak mohu kontaktovat ubytování 押上ハウス?

Po vytvoření rezervace v ubytování 押上ハウス budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu 浅草花やしき?

Odhad chůze k místu 浅草花やしき je přibližně 30 minut, při vzdálenosti 1,4 km vzdušnou čarou.

Jaká je vzdálenost k místu 旧安田庭園 vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu 旧安田庭園 je to vzdušnou čarou 2,0 km. Odhadovaná doba chůze je přibližně 40 minut.

Objevte destinaci Tokio

Najděte další ubytování v destinaci Tokio

Prohlédněte si ubytování v destinaci Tokio podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Tokio