Over de accommodatie
Je verblijf bij Успенская 26
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, een wasmachine, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Успенская 26 bevindt zich in Odessa, op 1,8 km van Strand Lanzheron en 15 minuten lopen van Treinstation Odessa, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning en een bar. Gasten bij dit appartement hebben toegang tot een terras.
Het personeel bij de receptie spreekt Spaans, Hebreeuws, Roemeens en Russisch, en geeft je graag praktisch advies over de omgeving.
Je kunt in de buurt wandelen.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Odessa Archaeological Museum, Odessa Theatre of Opera and Ballet en Duke de Richelieu Monument.
Kamers en voorzieningen
Het appartement heeft 1 slaapkamer op een oppervlakte van 32 m². Er is ruimte voor maximaal 4 personen. De slaapkamers hebben 1 slaapbank en 1 kingsize bed. De badkamer is privé en heeft een bad en een föhn. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: een extra badkamer en een extra toilet. De keuken heeft een kookplaat, keukengerei en een waterkoker.