1/10

Bed and breakfast

春夏秋冬民宿

No. 1, Lane 2, Shuiyuan Street, 956 Guanshan, TaiwanVeure mapa

Habitació Doble Estàndard 2 persones Taiwan
★ 8,5/108,5 Molt bé 78 opinions Booking.com
▦ 33 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 1010 Serveis Serveis i equipament
Aire condicionat
Aparcament al carrer
Guardaequipatges
Habitacions per a no fumadors
Ciclisme

Sobre l’allotjament

La teva estada a 春夏秋冬民宿

A 春夏秋冬民宿 a Guanshan, els hostes disposen de aire condicionat. La distància entre l'allotjament i «Bunun Cultural Museum» és de 6,9 km.

Els hostes tenen a la seva disposició aparcament gratuït. L'allotjament ofereix una sala d'estar compartida. Les instal·lacions i els serveis inclouen un servei de guardaequipatges i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Taitung » és a 39 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 15:00 i les 21:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:30.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

春夏秋冬民宿 disposa de 5 habitacions dobles, habitacions quàdruples i habitacions familiars, amb superfícies d’entre 22 i 27 m². La capacitat màxima varia de 2 a 7 persones, segons l’allotjament. A l’habitació familiar de més superfície, la distribució dels llits inclou 3 llits dobles.

L’equipament del bany privat a totes les habitacions inclou una dutxa i un assecador de cabells. L’equipament inclou una zona d’estar. També hi ha un escriptori, un televisor de pantalla plana i un ventilador.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Habitació Doble Estàndard — 22 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 22 m²

Habitació 1 - 2 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Canals per cable
  • Zona d'estar
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 22 m²

Habitació Quàdruple — 23 m²

  • 5 persones
  • 1 dormitori
  • 23 m²

Habitació 1 - 2 llits dobles

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Vistes a la muntanya
  • Canals per cable
  • Fins a 5 persones
  • Superfície: 23 m²

Habitació Familiar — 27 m²

  • 7 persones
  • 1 dormitori
  • 27 m²

Habitació 1 - 3 llits dobles

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Canals per cable
  • Zona d'estar
  • Fins a 7 persones
  • Superfície: 27 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–21:00

Sortida

Fins a les 10:30

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
xinès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «春夏秋冬民宿»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El mirador «觀景台» es troba a 300 m.

  • El parc «關山親水公園» és a 2,0 km. Calcula uns 35 minuts caminant.

  • L’aeroport «臺東豐年機場» es troba a una distància de 32,9 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • 觀景台 mirador
    300 m
    aprox. 10 min a peu
  • 紅石瞭望臺 mirador
    4,0 km
  • 海端鄉布農文物館 museu
    5,9 km
  • 金城武樹 lloc d’interès
    7,3 km
  • 池上秋收稻穗藝術節場地 teatre
    7,8 km
  • 稻米原鄉館 museu
    8,4 km
  • 金色豐收館西 museu
    8,6 km
  • 大坡池 lloc d’interès
    10,4 km
  • 阿美族民俗中心 museu
    17,4 km
  • 森林博物館 parc d’atraccions
    17,9 km

Natura

  • 關山親水公園 parc
    2,0 km
    aprox. 35 min a peu
  • 銅安山 cim
    4,4 km
  • 紅石瀑布 cascada
    4,7 km
  • 本古山 cim
    5,2 km
  • 加拿瀑布 cascada
    5,4 km
  • 加奈鹿山 cim
    5,6 km
  • 泥水溪山 cim
    6,0 km
  • 關山野生動物重要棲息環境 espai protegit
    19,6 km

Aeroports

  • 臺東豐年機場 aeroport
    32,9 km
  • 綠島機場 aeroport
    52,3 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament al carrer

Serveis de recepció

  • Guardaequipatges

Activitats

  • Ciclisme

Seguretat

  • Càmeres de seguretat a les zones comunes
  • Extintors

Zones comunes

  • Zona de TV o saló comuns

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,5 / 10
Molt bé 78 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.

Comparació de preus

Preu i allotjaments similars

Comparació dins de la categoria «Bed and breakfast» · Guanshan.

2 persones · 1 nit

En comparació amb tota la ciutat

Tots els tipus d’allotjament

Més car que el 96% dels altres allotjaments de la ciutat.

En comparació amb el mateix tipus d’allotjament

Bed and breakfast

Entre els preus més alts dels allotjaments comparats.

Categoria i preu similars

Preus orientatius per a 2 persones i 1 nit. El preu de l’oferta depèn de les dates de l’estada.

Preguntes i respostes - 春夏秋冬民宿
Quines són les coordenades GPS de 春夏秋冬民宿?

Les coordenades GPS de 春夏秋冬民宿 són 23.047878, 121.157307.

Quant costa reservar una habitació a 春夏秋冬民宿?

Les tarifes de les habitacions a 春夏秋冬民宿 comencen a 95,6 €.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 春夏秋冬民宿?

L’entrada a 春夏秋冬民宿 comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:30.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 春夏秋冬民宿?

Les opcions d’habitació a 春夏秋冬民宿 inclouen: Habitació Doble Estàndard, Habitació Quàdruple, Habitació Familiar.

Com puc contactar amb 春夏秋冬民宿?

Després de reservar a 春夏秋冬民宿, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Hi ha un teatre a prop?

Sí. «池上秋收稻穗藝術節場地» es troba a 7,8 km.

Quina distància hi ha des d’aquí fins a «綠島機場»?

«綠島機場» és a una distància de 52,3 km.

Descobreix Guanshan

Troba més allotjaments a Guanshan

Descobreix els allotjaments a Guanshan per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Guanshan