Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 佳家民宿
佳家民宿 (Linbian) on kotimajoituspaikka, jonka asiakkailla on käytettävissään yhteinen oleskelutila. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoittujille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla puutarha.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–21:00 ja ulos viimeistään klo 11:00. Majoituspaikan henkilökunta puhuu englantia ja kiinaa.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 28 km lentoasemalle ”Kaohsiung International ”.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat kahden hengen huoneet parivuoteella ja sviitit, joita on yhteensä 6 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 23 ja 43 m²:n välillä. Jokaisessa on yksi makuuhuone. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 4 henkilön välillä. Vuoteina on 1 king size -vuode.
Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Majoitukseen kaikissa huoneissa ja kaikissa sviiteissä sisältyy pääsy executive loungeen.