1/10

Huvila

居酒屋バル貸し切りの宿

富戸1317−4408, 413-0231 Ito, JapaniNäytä kartta

Huvila 15 henkilöä Japani
▦ 11 Huonevaihtoehdot 15 henkilölle
✓ 44 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
☏ 24/724/7 Asiakastuki Olemme täällä auttamassa
Ilmastointi
Lemmikit ovat sallittuja.
Pysäköinti paikan päällä
Grillausmahdollisuus

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa 居酒屋バル貸し切りの宿

Majoituspaikassa 居酒屋バル貸し切りの宿 (Ito) on ilmastointi. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.

Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla grillausvälineet. Majoituspaikassa on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.

Majoituspaikasta on 122 km lentoasemalle ”Tokyo Haneda ”.

Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00 alkaen ja ulos viimeistään klo 10:00.

Lemmikkieläimet ovat sallittuja (mahdollinen lisämaksu), ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Huoneet ja varustelu

Huvilassa on 2 makuuhuonetta, ja majoittujia voi olla enintään 15. Huvilassa vieraiden käytössä on poreallas. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huvilassa on parveke. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone. Varustukseen huvilassa kuuluu minibaari ja taulu-tv.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Huvila

  • 15 henkilöä
  • 2 makuuhuonetta

Huone 1 - 2 yhden hengen vuodetta, Huone 2 - 2 yhden hengen vuodetta

Kohokohdat
  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Parveke
  • Minibaari
  • Keittiö
  • Poreallas
  • Enintään 15 henkilöä

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

Alkaen klo 15:00

Uloskirjautuminen

10:00–10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit ovat sallittuja. Lisämaksuja saatetaan periä.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
englanti japani

Lähialueen opas

Mitä kohteen 居酒屋バル貸し切りの宿 lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Museo ”伊豆アンモナイト博物館” sijaitsee 230 m päässä majoituspaikasta linnuntietä. Suuntaa antava aika kävellen on 5 minuuttia.

  • Vuorenhuippu ”大室山” sijaitsee linnuntietä 1,5 km päässä.

  • Rautatieasema ”城ヶ崎海岸” sijaitsee 2,2 km päässä linnuntietä, ja arvioitu kävelyaika on noin 40 minuuttia.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • 伊豆アンモナイト博物館 museo
    230 m
    noin 5 min kävellen
  • 村上康成美術館 museo
    830 m
    noin 15 min kävellen
  • 伊豆シャボテン動物公園 eläintarha
    850 m
    noin 15 min kävellen
  • 伊豆シャボテン公園 huvipuisto
    880 m
    noin 20 min kävellen
  • 伊豆ぐらんぱる公園 huvipuisto
    980 m
    noin 20 min kävellen
  • 伊豆シャボテン公園 eläintarha
    1,0 km
    noin 20 min kävellen
  • 伊豆ぐらんぱる公園 nähtävyys
    1,0 km
    noin 20 min kävellen
  • ねこの博物館 museo
    1,1 km
    noin 20 min kävellen
  • まぼろし博覧会 huvipuisto
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • 伊豆オルゴール館 museo
    3,4 km

Luonto

  • 大室山 vuorenhuippu
    1,5 km
  • さくらの里 puisto
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • 一碧湖 järvi
    2,5 km
  • 対馬の滝 vesiputous
    3,9 km
  • ITO SUNRISE MARINA venesatama
    8,7 km
  • 万二郎岳 vuorenhuippu
    9,7 km
  • 熱川YOU湯ビーチ ranta
    10,9 km
  • 浄蓮の滝 vesiputous
    17,6 km

Joukkoliikenne

  • 城ヶ崎海岸 rautatieasema
    2,2 km
    noin 40 min kävellen

Hissit ja köysiradat

  • 大室山登山リフト hiihtohissi
    1,3 km
    noin 25 min kävellen
  • 小室山観光リフト hiihtohissi
    4,1 km
  • アタミロープウェイ hiihtohissi
    20,3 km
  • 下田ロープウェイ hiihtohissi
    29,3 km

Lentoasemat

  • 大島空港 lentoasema
    26,7 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Sekalaista

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikit ovat sallittuja. Lisämaksuja saatetaan periä.

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Arviot näkyvät, kun niitä on saatavilla

Lue kaikki arviot
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - 居酒屋バル貸し切りの宿
Mitkä ovat kohteen 居酒屋バル貸し切りの宿 GPS-koordinaatit?

Kohteen 居酒屋バル貸し切りの宿 GPS-koordinaatit ovat 34.9068, 139.110506.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa 居酒屋バル貸し切りの宿?

Sisäänkirjautuminen kohteessa 居酒屋バル貸し切りの宿 alkaa klo 15:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa 居酒屋バル貸し切りの宿?

Kohteen 居酒屋バル貸し切りの宿 huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Huvila.

Voinko tuoda lemmikin kohteeseen 居酒屋バル貸し切りの宿?

Lemmikit ovat sallittuja. Lisämaksuja saatetaan periä.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen 居酒屋バル貸し切りの宿?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa 居酒屋バル貸し切りの宿, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Missä kohde 伊豆ぐらんぱる公園 sijaitsee majoituspaikkaan nähden?

伊豆ぐらんぱる公園 sijaitsee linnuntietä 1,0 km päässä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 20 minuuttia.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen 浄蓮の滝 on?

Etäisyys kohteeseen 浄蓮の滝 on linnuntietä 17,6 km.

Tutustu kohteeseen Ito

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Ito

Tutustu kohteen Ito majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Ito