Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på 来咖民宿酒店海口保利中央海岸店
Boenhetene er utrustet med klimaanlegg, et fullt utstyrt kjøkken med spiseplass, en TV (flatskjerm) og eget bad med dusj, gratis badeprodukter og hårføner. Et kjøleskap finnes også tilgjengelig, i tillegg til vannkoker.
来咖民宿酒店海口保利中央海岸店 ligger 7,2 kilometer fra Wanlv Park og har et sesongåpent utendørsbasseng, en hage og romservice. Du har tilgang til gratis WiFi over hele overnattingsstedet.
Du kan leie bil på 来咖民宿酒店海口保利中央海岸店.
Haikou Century Park ligger 7,8 kilometer fra overnattingsstedet, mens Jinniuling Park er 8,2 kilometer unna. Haikou Meilan internasjonale lufthavn ligger 24 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
来咖民宿酒店海口保利中央海岸店 har leiligheter, firemannsrom og ettromsleiligheter, totalt 15 boenheter på mellom 42 og 66 m². Antall soverom varierer fra 1 til 2 soverom. Kapasiteten varierer fra 2 til 4 gjester. I ettromsleiligheten på 42 m² består sengeoppsettet av 1 king-size-seng. I alle leilighetene, i alle rommene og i alle ettromsleilighetene har det egne badet badekar eller dusj. Kjøkkenet har kjøkkenutstyr.