Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Imjingotaek Hanok Stay Jeju
Imjingotaek Hanok Stay Jeju sijaitsee rannan äärellä. Paikan päällä on yhteiskeittiö ja yhteinen oleskelutila.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Asiakkailla on käytettävissään ulkotulisija ja aurinkoterassi, ja tarjolla on myös grillausvälineet. Majoituspaikassa on ilmastointi.
Majoittujille on tarjolla pesulapalveluja ja esteettömiä pysäköintipaikkoja. Asiakkailla on käytettävissään puutarha, ja tarjolla on myös piknikalue.
Majoituspaikasta on 37 km lentoasemalle ”Jeju International ”.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat kahden hengen huoneet parivuoteella, kahden hengen huoneet ja studiohuoneistot, joita on yhteensä 3 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 20 ja 66 m²:n välillä. Valittavana on majoitusta eri seurueille, sillä enimmäishenkilömäärä on 3 ja 4 välillä. Nukkumapaikkoina studiohuoneistossa, jonka pinta-ala on 20 m², on 1 kerrossänky ja 1 king size -vuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneissa ja kaikissa studiohuoneistoissa on suihku, bidee ja hiustenkuivaaja. Kaikissa huoneissa ja kaikissa studiohuoneistoissa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke, grilli ja ruokailutila ulkona. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi.