1/10

Παραθεριστική κατοικία

自然感じるテラス

七鳥383, 791-1511 Higashi-komi, ΙαπωνίαΠροβολή χάρτη

Κατοικία 2 Υπνοδωματίων 8 άτομα Ιαπωνία
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 8 άτομα
✓ 88 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
☏ 24/724/7 Υποστήριξη επισκεπτών Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Κήπος
Εγκαταστάσεις BBQ
Δωμάτια για μη καπνίζοντες

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο 自然感じるテラス

Το 自然感じるテラス έχει 2 υπνοδωμάτια με κλιματισμό και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο. Προσφέρονται πετσέτες και λευκά είδη.

Το 自然感じるテラス διαθέτει κήπο και βρίσκεται σε Higashi-komi σε Ehime. Αυτό το κατάλυμα προσφέρει πρόσβαση σε βεράντα, δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης και δωρεάν WiFi.

Το αεροδρόμιο Αεροδρόμιο Ματσουγιάμα είναι 47 χλμ μακριά.

Δωμάτια και παροχές

Ο αριθμός υπνοδωματίων στην παραθεριστική κατοικία είναι 2, με χωρητικότητα έως 8 άτομα. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 8 μονά κρεβάτια.

Για χαλάρωση στην παραθεριστική κατοικία διατίθενται τα εξής: σάουνα και υδρομασάζ. Στις παροχές μπάνιου στην παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνονται τα εξής: μπανιέρα, ντους και στεγνωτήρας μαλλιών. Στην παραθεριστική κατοικία διατίθενται οι εξής εξωτερικές παροχές: μπαλκόνι και μπάρμπεκιου. Η κουζίνα διαθέτει τα εξής: εστίες μαγειρέματος, φούρνος μικροκυμάτων και μαγειρικά σκεύη.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Κατοικία 2 Υπνοδωματίων

  • 8 άτομα
  • 2 υπνοδωμάτια

Υπνοδωμάτιο 1 - 3 μονά κρεβάτια, Υπνοδωμάτιο 2 - 5 μονά κρεβάτια

Κύρια σημεία
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Μπαλκόνι
  • Μπανιέρα
  • Ντους
  • Μπανιέρα ή ντους
  • Έως 8 άτομα

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

Από τις 15:00

Check-out

Έως τις 11:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Σημαντικές πληροφορίες

Το κατάλυμα το διαχειρίζεται ιδιώτης οικοδεσπότης.

Χώρος στάθμευσης

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Αγγλικά Ιαπωνικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο 自然感じるテラス;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Το αξιοθέατο «御三戸獄» απέχει 2,2 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή. Η ενδεικτική διάρκεια πεζής διαδρομής είναι περίπου 40 λεπτά.

  • Η κορυφή βουνού «中津明神山» απέχει 7,9 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

  • Το αεροδρόμιο «松山空港» απέχει 34,7 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • 御三戸獄 αξιοθέατο
    2,2 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • 旧山中家住宅 αξιοθέατο
    2,9 km
  • 上黒岩岩陰遺跡 αρχαιολογικός χώρος
    3,0 km
  • 上黒岩岩陰遺跡考古館 μουσείο
    3,0 km
  • 第45番札所 岩屋寺 (Iwaya-ji) χώρος λατρείας
    3,4 km
  • 久万高原ふるさと旅行村内久万町立山村歴史館 μουσείο
    6,8 km
  • 第44番札所 大宝寺 (Daihō-ji) χώρος λατρείας
    8,1 km
  • 久万美術館 μουσείο
    8,5 km
  • 面河山岳博物館 μουσείο
    13,5 km
  • カルスト学習館 μουσείο
    17,0 km

Φύση

  • 中津明神山 κορυφή βουνού
    7,9 km
  • 大川嶺 κορυφή βουνού
    9,5 km
  • 笠取山 κορυφή βουνού
    10,3 km
  • 石墨山 κορυφή βουνού
    11,6 km
  • 唐岬ノ滝 καταρράκτης
    13,5 km
  • 白猪の滝 καταρράκτης
    14,5 km
  • 御来光の滝 καταρράκτης
    18,4 km
  • 石鎚山 κορυφή βουνού
    19,2 km

Αναβατήρες και τελεφερίκ

  • 石鎚登山ロープウェイ αναβατήρας σκι
    23,5 km

Αεροδρόμια

  • 松山空港 αεροδρόμιο
    34,7 km
  • 高知龍馬空港 αεροδρόμιο
    63,6 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Διάφορα

  • Κλιματισμός
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Χώρος στάθμευσης

  • Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος

Κοινόχρηστοι χώροι

  • Κήπος
  • Βεράντα

Φαγητό & Ποτό

  • Εγκαταστάσεις BBQ

Πισίνα και εγκαταστάσεις ευεξίας

  • Σάουνα

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι κριτικές θα εμφανιστούν όταν είναι διαθέσιμες

Διαβάστε όλες τις κριτικές
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - 自然感じるテラス
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του 自然感じるテラス;

Οι συντεταγμένες GPS του 自然感じるテラス είναι 33.629357, 132.990161.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο 自然感じるテラス;

Το check-in στο 自然感じるテラス ξεκινά στις 15:00 και το check-out είναι έως τις 11:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο 自然感じるテラス;

Οι επιλογές δωματίων στο 自然感じるテラス περιλαμβάνουν: Κατοικία 2 Υπνοδωματίων.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το 自然感じるテラス;

Μετά την κράτηση στο 自然感じるテラス, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πόσο απέχει το σημείο «上黒岩岩陰遺跡» σε ευθεία γραμμή;

Η απόσταση μέχρι το σημείο «上黒岩岩陰遺跡» είναι 3,0 km σε ευθεία γραμμή.

Πού βρίσκεται το σημείο «上黒岩岩陰遺跡考古館» σε σχέση με το κατάλυμα;

上黒岩岩陰遺跡考古館 απέχει 3,0 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Higashi-komi

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Higashi-komi

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Higashi-komi ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Higashi-komi