Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa ホテルトレーラーシップガーデン阿蘇
ホテルトレーラーシップガーデン阿蘇 (Aso) tarjoaa huoneistomajoitusta, ja asiakkaille on tarjolla poreallas. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikassa on ilmastointi. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla terassi. Majoituspaikka tarjoaa pesulapalveluja ja maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 28 km lentoasemalle ”Kumamoto ”.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–22:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia. Henkilökunta puhuu japania.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa ホテルトレーラーシップガーデン阿蘇 on yhteensä 3 majoitusyksikköä, ja valikoimaan kuuluvat huvilat, joiden pinta-alat ovat 16 ja 34 m²:n välillä. Jokaisessa on 1 makuuhuone. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 5 henkilön välillä. Pinta-alaltaan suurimmassa huvilassa vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 3 futonia.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huviloissa on kylpyamme, suihku ja bidee. Kaikissa huviloissa voi nauttia seuraavista näkymistä: vuoristonäkymä.