1/10

Prázdninový dům

松江日和 by HIYORISTAY

中原町150, 690-0874 Macue, JaponskoZobrazit mapu

Prázdninový dům 6 hostů Japonsko
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 6 hostů
✓ 1717 Vybavení Vybavení a služby
☏ 24/724/7 Podpora hostů Jsme tu, abychom pomohli
Rodinné pokoje
Klimatizace
Domácí zvířata jsou povolena.
Parkoviště v objektu
Individuální přihlášení/odhlášení
Zahrada

O ubytování

Váš pobyt v 松江日和 by HIYORISTAY

松江日和 by HIYORISTAY se nachází v destinaci Macue a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Jezero Šindži se nachází 4,3 km odtud a Atagoyama Park 24 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lafcadio Hearn Memorial Museum se nachází 1,5 km odtud.

Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a k dispozici je také bezplatné toaletní potřeby, fén a pantofle.

Hirata Honjin Memorial Museum se nachází 24 km od ubytování 松江日和 by HIYORISTAY a Mizuki Shigeru Road 25 km. Letiště Izumo leží 27 km daleko.

Pokoje a vybavení

Plocha v prázdninovém domě činí 140 m² a limit obsazenosti je 6. Dispozice zahrnuje 2 ložnice. Lůžkové vybavení tvoří 6 futonů. K vybavení vlastní koupelny patří vana a sprcha. V prázdninovém domě má kuchyň toto vybavení: varná deska, mikrovlnná trouba a kuchyňské náčiní. S pobytem v prázdninovém domě se pojí výhled do zahrady a výhled do vnitřního dvora.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Prázdninový dům — 140 m²

  • 6 hostů
  • 2 ložnice
  • 140 m²

Ložnice 1 - 3 futony, Ložnice 2 - 3 futony

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Psací stůl
  • Varná deska
  • Výhled do tiché ulice
  • Výhled do vnitřního dvora
  • Až 6 hostů
  • Plocha: 140 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

15:00–23:00

Odjezd

08:00–10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Hosté mladší 18 let se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
japonština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 松江日和 by HIYORISTAY?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Vlakové nádraží „松江しんじ湖温泉“ se nachází 200 m vzdušnou čarou od ubytování.

  • Muzeum „興雲閣“ leží ve vzdálenosti 810 m vzdušnou čarou.

  • Letiště „米子鬼太郎空港“ leží ve vzdálenosti 18,0 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • 清光院下のギャラリー galerie
    300 m
    přibližně 10 min pěšky
  • 興雲閣 muzeum
    810 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 松江城 hrad
    890 m
    přibližně 20 min pěšky
  • 武家屋敷 muzeum
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 松江歴史館 muzeum
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 島根県立美術館 muzeum
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 田部美術館 muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 小泉八雲記念館 muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 明々庵 muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 小泉八雲旧居 muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky

Příroda

  • 岸公園 park
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 嫁ヶ島 pláž
    1,4 km
    přibližně 25 min pěšky
  • 松江港 přístav pro rekreační lodě
    2,5 km
    přibližně 45 min pěšky
  • 松江イングリッシュガーデン zahrada
    3,6 km
  • 出雲玉作史跡公園 park
    6,4 km
  • 宍道湖ふれあいパーク pláž
    6,5 km
  • 朝日山 horský vrchol
    7,5 km
  • 宍道湖 jezero
    8,4 km

Veřejná doprava

  • 松江しんじ湖温泉 vlakové nádraží
    200 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 堀川遊覧船 カラコロ広場乗船場 trajektový terminál
    900 m
    přibližně 20 min pěšky
  • 堀川遊覧船 大手前広場乗船場 trajektový terminál
    940 m
    přibližně 20 min pěšky
  • 堀川遊覧船 ふれあい広場乗船場 trajektový terminál
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky

Letiště

  • 出雲空港 letiště
    15,4 km
  • 米子鬼太郎空港 letiště
    18,0 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Rodinné pokoje
  • Klimatizace
  • Topení
  • Nekuřácké pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Domácí mazlíčci

  • Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Služby na recepci

  • Individuální přihlášení/odhlášení

Společné prostory

  • Zahrada

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí

Fyzický odstup

  • Bezkontaktní check-in/check-out
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu

Zabezpečení

  • Hasicí přístroje

Úklid a desinfekce

  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu

Bezpečnost

  • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů

Recenze

Co zde hosté oceňují

Hodnocení se zobrazí, jakmile budou dostupná

Přečíst všechna hodnocení
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - 松江日和 by HIYORISTAY
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 松江日和 by HIYORISTAY?

GPS souřadnice ubytování 松江日和 by HIYORISTAY jsou 35.468682, 133.044514.

Je v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY internet zdarma?

Ano. 松江日和 by HIYORISTAY nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY bezplatné parkování?

Ano. 松江日和 by HIYORISTAY nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY?

Příjezd v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY začíná v 15:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY zahrnují: Prázdninový dům.

Mohu si do ubytování 松江日和 by HIYORISTAY přivést domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Jak mohu kontaktovat ubytování 松江日和 by HIYORISTAY?

Po vytvoření rezervace v ubytování 松江日和 by HIYORISTAY budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Je poblíž pláž?

Ano. 嫁ヶ島 se nachází ve vzdálenosti 1,4 km vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 25 minut.

Jaká je vzdálenost k místu 明々庵 vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu 明々庵 je 1,3 km vzdušnou čarou. Odhadovaná doba chůze je přibližně 25 minut.

Objevte destinaci Macue

Najděte další ubytování v destinaci Macue

Prohlédněte si ubytování v destinaci Macue podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Macue