Over de accommodatie
Je verblijf bij イリゴアパートメントホテル
Elke unit heeft kamers met airconditioning en een kitchenette met een koelkast en waterkoker.
イリゴアパートメントホテル bevindt zich in Hirosaki op 36 km van Archeologische vindplaats Sannai-Maruyama en 1,8 km van kasteel van Hirosaki. De accommodatie biedt gratis WiFi en flatscreen-tv.
Tsugaru City Jomon Residence Museum Karuko ligt op 28 km van het aparthotel, en Munakata Shrine ligt 35 km verderop. Vliegveld Luchthaven Aomori ligt op 34 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
イリゴアパートメントホテル heeft in totaal 13 tweepersoonskamers met een tweepersoonsbed of twee aparte bedden en driepersoonskamers, met oppervlaktes van 17 tot 20 m². Afhankelijk van het verblijf kunnen er 2 tot 3 personen overnachten. De bedindeling in de driepersoonskamer voor maximaal 3 personen bestaat uit 3 futons.
In alle kamers bestaat de badkameruitrusting onder meer uit een douche en een föhn. De uitrusting omvat een wasmachine. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: een bureau.