1/10

Vil·la

九十九里シーサイドヴィラ

〒283-0027 堀之内527番5号, 283-0027 Tōgane, JapóVeure mapa

Vil·la 10 persones Japó
★ 3,0/103,0 Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 10 persones
✓ 2323 Serveis Serveis i equipament
Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Jardí
Terrassa per prendre el sol

Sobre l’allotjament

La teva estada a 九十九里シーサイドヴィラ

九十九里シーサイドヴィラ a Tōgane és una vil·la que posa a disposició dels hostes una banyera d'hidromassatge. Els hostes tenen a la seva disposició aparcament privat gratuït a l'establiment.

L'allotjament posa a disposició dels hostes aire condicionat i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament. L'allotjament ofereix una terrassa solàrium i un jardí, i els hostes també tenen a la seva disposició una zona de pícnic.

La distància fins a l'aeroport «Narita International » és de 24 km.

L'entrada es pot fer entre les 15:00 i les 18:00, i l'hora límit de sortida és a les 11:00. L'allotjament ofereix registre d'entrada i sortida sense contacte.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

Amb una superfície de 300 m², la vil·la té 4 dormitoris. La capacitat màxima és de 10 persones. Els dormitoris tenen 1 llit doble i 8 futons. El bany és privat i té una dutxa i un assecador de cabells. L’espai exterior inclou un balcó i una barbacoa. La cuina inclou un microones, una nevera i un bullidor elèctric.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Vil·la — 300 m²

  • 10 persones
  • 4 dormitoris
  • 300 m²

Habitació 1 - 2 futons, Habitació 2 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Balcó
  • Fins a 10 persones
  • Superfície: 300 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–18:00

Sortida

08:00–11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès japonès xinès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «九十九里シーサイドヴィラ»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «法華寺» és a 1,2 km. Són uns 25 minuts a peu.

  • El llac «八鶴湖» és a 5,0 km d’aquí.

  • L’aeroport «東京国際空港» es troba a una distància de 56,9 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • 法華寺 lloc de culte
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • 水婆神社 lloc de culte
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • 日吉神社 lloc de culte
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • 城西国際大学水田美術館 museu
    2,6 km
  • 本城寺 lloc de culte
    3,8 km
  • 山武市歴史民俗資料館 museu
    4,1 km
  • 九十九里いわし博物館 museu
    4,2 km
  • 願成就寺 lloc de culte
    4,3 km
  • 酒蔵城跡 castell
    7,1 km
  • 蓮沼ウォーターガーデン parc aquàtic
    9,7 km

Natura

  • 成東総合運動公園 parc
    4,1 km
  • 八鶴湖 llac
    5,0 km
  • 片貝港 port esportiu
    5,9 km
  • 昭和の森 parc
    13,2 km
  • 泉自然公園 parc
    16,9 km
  • 茂原公園 parc
    19,1 km
  • ひこうきの丘 parc
    19,3 km
  • さくらの丘公園 parc
    19,8 km

Aeroports

  • 成田国際空港 aeroport
    22,8 km
  • 東京国際空港 aeroport
    56,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Zona per a fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Zones comunes

  • Jardí
  • Terrassa per prendre el sol
  • Terrassa
  • Zona de pícnic

Seguretat

  • Càmeres de seguretat fora de l'allotjament
  • Extintors
  • Detectors de fum

Distanciament físic

  • Registre d'entrada i sortida sense contacte
  • Compliment de les normes de distanciament físic

Neteja i desinfecció

  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Després de la neteja, es tanca l'allotjament o unitat fins que arriben els clients
  • La neteja de l'allotjament s'encarrega a empreses professionals de neteja
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Mesures de seguretat

  • Retirada de material compartit com ara cartes de restaurant, revistes, bolígrafs i paper
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
3,0 / 10
Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 九十九里シーサイドヴィラ
Quines són les coordenades GPS de 九十九里シーサイドヴィラ?

Les coordenades GPS de 九十九里シーサイドヴィラ són 35.565792, 140.413053.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 九十九里シーサイドヴィラ?

L’entrada a 九十九里シーサイドヴィラ comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 九十九里シーサイドヴィラ?

Les opcions d’habitació a 九十九里シーサイドヴィラ inclouen: Vil·la.

Com puc contactar amb 九十九里シーサイドヴィラ?

Després de reservar a 九十九里シーサイドヴィラ, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Hi ha un parc a prop?

Sí. «成東総合運動公園» es troba a 4,1 km.

A quina distància es troba «酒蔵城跡»?

«酒蔵城跡» és a una distància de 7,1 km.

Descobreix Tōgane

Troba més allotjaments a Tōgane

Descobreix els allotjaments a Tōgane per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Tōgane