1/10

Appartement

白浜みんと

堅田2399−1460, 649-2201 Shirahama, JapanKaart bekijken

Appartement met 1 Slaapkamer 8 personen Japan
★ 7,7/107,7 Goed 8 beoordelingen Booking.com
▦ 11 Kameropties Voor 8 personen
✓ 1010 Voorzieningen Voorzieningen en uitrusting
Gratis parkeergelegenheid
Familiekamers
Airconditioning
Tuin
Terras
Rookvrije kamers

Over de accommodatie

Je verblijf bij 白浜みんと

白浜みんと beschikt over uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 4 km van Heisogen Park. De accommodatie is gelegen op 3,9 km van Kishu Museum of Art, en biedt een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.

Dit appartement met airconditioning is voorzien van 1 slaapkamer, een flatscreen-tv, een eethoek, en een keuken met een koelkast en een magnetron.

Shirahama Art Museum ligt op 4,6 km van het appartement, en Saki-no-Yu Onsen Spa ligt 4,8 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nanki–Shirahama ligt op 2 km van de accommodatie.

Kamers en voorzieningen

Het appartement heeft 1 slaapkamer op een oppervlakte van 130 m². Er is ruimte voor maximaal 8 personen. De bedindeling bestaat uit 4 eenpersoonsbedden en 6 futons. In het appartement bestaat de badkameruitrusting onder meer uit een bad, een douche en een bidet. Gasten genieten in het appartement van uitzicht op zee en uitzicht op de tuin. Buiten hebben gasten de beschikking over een barbecue.

Meer tonen Minder tonen

Kamers

Kameropties

Vergelijk de beschikbare kamers en kies de optie die het beste bij uw verblijf past.

Appartement met 1 Slaapkamer — 130 m²

  • 8 personen
  • 1 slaapkamer
  • 130 m²

Slaapkamer 1 - 4 eenpersoonsbedden en 6 futons

Hoogtepunten
  • Airconditioning
  • Flatscreen-tv
  • Balkon
  • Uitzicht op een rustige straat
  • Uitzicht op zee
  • Uitzicht op de tuin
  • Bad
  • Voor maximaal 8 personen
  • Oppervlakte: 130 m²

Praktische informatie voor je verblijf

Inchecken

15:00–18:00

Uitchecken

08:00–10:00

Minimumleeftijd voor inchecken

18 jaar

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Kinderen en extra bedden

De minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.

Belangrijke informatie

Vrijgezellenfeesten en vergelijkbare feesten zijn niet toegestaan in deze accommodatie. De accommodatie wordt beheerd door een particuliere host.

Parkeren

Talen die het personeel spreekt
Japans

De omgeving

Wat ligt er in de buurt van “白浜みんと”?

Bezienswaardigheden, natuur en openbaar vervoer in de buurt van de accommodatie.

Een paar plekken in de buurt

  • Het pretpark “アドベンチャーワールド” ligt op 510 m afstand.

  • Het strand “五色ヶ浜” ligt op 2,3 km afstand, naar schatting 45 minuten lopen.

  • Het treinstation “紀伊富田” ligt op 2,7 km afstand.

Bezienswaardigheden en andere plekken in de buurt

Bezienswaardigheden

  • アドベンチャーワールド pretpark
    510 m
    ca. 10 min lopen
  • 聖福寺 gebedsplaats
    1,2 km
    ca. 25 min lopen
  • 紀州博物館 museum
    2,4 km
    ca. 45 min lopen
  • 白浜町役場 stadhuis
    2,5 km
    ca. 45 min lopen
  • Energy Land pretpark
    2,8 km
  • 白良浜 bezienswaardigheid
    3,0 km
  • 田辺市立美術館 museum
    3,9 km
  • 京都大学フィールド科学教育研究センター瀬戸臨海実験所水族館(京都大学白浜水族館) aquarium
    4,1 km
  • 南方熊楠記念館 museum
    4,3 km
  • 番所鼻灯台 vuurtoren
    4,4 km

Natuur

  • 五色ヶ浜 strand
    2,3 km
    ca. 45 min lopen
  • 江津良浜海水浴場 strand
    3,2 km
  • 新庄総合公園 park
    3,7 km
  • 三壺崎 strand
    5,5 km
  • 田辺扇ヶ浜海水浴場 strand
    5,9 km
  • グラウンド strand
    8,2 km
  • 半田峯 bergtop
    19,7 km

Openbaar vervoer

  • 紀伊富田 treinstation
    2,7 km

Luchthavens

  • 南紀白浜空港 luchthaven
    1,3 km
    ca. 25 min lopen

Faciliteiten van de accommodatie

Volledige lijst van diensten en faciliteiten die bij de accommodatie beschikbaar zijn.

Parkeren

  • Gratis parkeergelegenheid

Overige

  • Familiekamers
  • Airconditioning
  • Rookvrije kamers
  • Rokersgedeelte
  • Niet-roken in gehele accommodatie

Gemeenschappelijke ruimtes

  • Tuin
  • Terras

Afstandsmaatregelen

  • Contactloos in- en uitchecken

Schoonmaken & ontsmetten

  • Gastenverblijf wordt na schoonmaak afgesloten voor gebruik

Beoordeling

Wat gasten hier waarderen

Echte feedback van gasten die hier verbleven.

Lees alle beoordelingen
7,7 / 10
Goed 8 beoordelingen Booking.com
Betrouwbare gastfeedback Onafhankelijke beoordelingslinks helpen gasten echte verblijfservaringen te vergelijken voordat ze boeken.
Deel je ervaring Je beoordeling helpt toekomstige reizigers met meer vertrouwen de juiste plek te kiezen.
Vragen en antwoorden - 白浜みんと
Wat zijn de GPS-coördinaten van 白浜みんと?

De GPS-coördinaten van 白浜みんと zijn 33.670779, 135.373195.

Is er gratis internet bij 白浜みんと?

Ja. 白浜みんと biedt gasten gratis internet.

Is er gratis parkeergelegenheid bij 白浜みんと?

Ja. 白浜みんと biedt gasten gratis parkeergelegenheid.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij 白浜みんと?

Inchecken bij 白浜みんと kan vanaf 15:00 en uitchecken kan tot 10:00.

Welke kamertypes kan ik boeken bij 白浜みんと?

Kameropties bij 白浜みんと zijn onder andere: Appartement met 1 Slaapkamer.

Hoe kan ik contact opnemen met 白浜みんと?

Na je reservering bij 白浜みんと worden de contactgegevens van de host gedeeld zodat je rechtstreeks contact kunt opnemen met de accommodatie.

Wat is de afstand tot “半田峯”?

“半田峯” ligt op een afstand van 19,7 km.

Ontdek Shirahama

Vind meer accommodaties in Shirahama

Ontdek accommodaties in Shirahama per type verblijf.

Bekijk alle accommodaties in Shirahama