1/10

Apartament

停月轻奢海景两卧室两卫房 3609

BLOCK B2-1, #8007, R & F SEINE REGION, ERCU 2, JALAN TANJUNG PUTERI 1, & F TANJUNG PUTERI, 80300 JOHOR BAHRU, JOHOR., 80300 Johor Baharu, MalàisiaVeure mapa

Apartament 1 Habitació 5 persones Malàisia
★ 1,0/101,0 Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 5 persones
✓ 6363 Serveis Serveis i equipament
Piscina exterior
Armariets al gimnàs o a l'spa
Gimnàs
Zona lúdica infantil
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament

Sobre l’allotjament

La teva estada a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609

Els hostes de 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609 a Johor Baharu tenen a la seva disposició una piscina a l'aire lliure, una sauna i un gimnàs, i la piscina obre tot l'any. Les instal·lacions i els serveis inclouen una cuina compartida i una sala d'estar compartida.

L'allotjament posa a disposició dels hostes una taula de billar, una taula de tennis de taula, una zona de jocs infantils i una zona de jocs interior. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

L'allotjament posa a disposició dels hostes aire condicionat i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

A més de una terrassa solàrium i equipament per fer barbacoes, l'allotjament ofereix un jardí. L'allotjament posa a disposició dels hostes un servei de guardaequipatges, un taulell d'informació turística, serveis de consergeria i un ascensor.

El personal parla anglès i xinès, i la recepció és oberta les 24 hores.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

Amb 1 dormitori i 77 m² de superfície, l’apartament pot allotjar fins a 5 persones. La distribució dels llits inclou 1 llit doble i 1 llit king-size. Per relaxar-se, els hostes tenen accés a una piscina privada. L’espai exterior inclou un balcó. També hi ha una rentadora.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 77 m²

  • 5 persones
  • 1 dormitori
  • 77 m²

Habitació 1 - 1 llit doble i 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Balcó
  • Cuina
  • Sauna
  • Rentadora
  • Piscina privada
  • Fins a 5 persones
  • Superfície: 77 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–18:00

Sortida

08:00–12:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès malai xinès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «停月轻奢海景两卧室两卫房 3609»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El centre comercial «R&F Mall» es troba a 70 m de l’allotjament.

  • L’espai protegit «Sungei Buloh Wetland Reserve» es troba a una distància de 5,1 km.

  • L’estació de tren «Johor Bahru Sentral» es troba a 720 m. El trajecte a peu dura aproximadament 15 minuts.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • R&F Mall centre comercial
    70 m
    aprox. 5 min a peu
  • Permaisuri Zarith Sofiah Opera House teatre
    240 m
    aprox. 5 min a peu
  • Kwong Siew Heritage Gallery museu
    360 m
    aprox. 10 min a peu
  • Johor Bahru Chinese Heritage Museum museu
    760 m
    aprox. 15 min a peu
  • Angry Bird parc d’atraccions
    840 m
    aprox. 15 min a peu
  • Bangunan Sultan Ibrahim lloc d’interès
    940 m
    aprox. 20 min a peu
  • Istana Besar museu
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Muzium Tokoh Johor museu
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Zoo Negeri Johor zoològic
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Carton Box Theme Park parc d’atraccions
    3,2 km

Natura

  • Woodlands Waterfront Park parc
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Stulang Beach platja
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Admiralty Park parc
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Marsiling Park parc
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu
  • Taman Merdeka parc
    4,4 km
  • Sungei Buloh Wetland Reserve espai protegit
    5,1 km
  • Kranji Marshes espai protegit
    6,3 km
  • Central Catchment Nature Reserve espai protegit
    9,6 km

Transport públic

  • Johor Bahru Sentral estació de tren
    720 m
    aprox. 15 min a peu
  • Woodlands Train Checkpoint estació de tren
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Woodlands North estació de metro
    2,1 km
    aprox. 40 min a peu
  • Marsiling estació de metro
    3,0 km

Remuntadors i telefèrics

  • Singapore-Sentosa Cable Car remuntador
    22,4 km
  • Sentosa Line remuntador
    23,1 km
  • SkyRide remuntador
    23,4 km

Aeroports

  • Seletar Airport aeroport
    11,9 km
  • Bandar Udara Internasional Hang Nadim aeroport
    53,8 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina exterior
  • Piscina exterior (tot l'any)
  • Piscina amb vista
  • Piscina
  • Armariets al gimnàs o a l'spa
  • Gimnàs
  • Piscina infinita
  • Piscina poc profunda
  • Sauna
  • Gandules o hamaques

Animació i serveis per a famílies

  • Zona lúdica infantil
  • Zona interior per jugar
  • Zona de jocs exterior per a nens

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Ascensor
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau
  • Accés amb targeta
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Habitacions insonoritzades

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Recepció 24 hores
  • Servei de consergeria
  • Canvi de divisa
  • Registre d'entrada o sortida exprés
  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges
  • Registre d'entrada o sortida privat
  • Taulell d'informació turística

Zones comunes

  • Jardí
  • Terrassa per prendre el sol
  • Terrassa
  • Cuina compartida
  • Zona de TV o saló comuns

Menjar i begudes

  • Barbacoa
  • Servei d'habitacions
  • Distribuïdor automàtic de begudes

Seguretat

  • Seguretat les 24 hores
  • Càmeres de seguretat a les zones comunes
  • Càmeres de seguretat fora de l'allotjament
  • Extintors
  • Alarma de seguretat
  • Detectors de fum

Activitats

  • Billars
  • Tennis de taula

Distanciament físic

  • Pagament sense efectiu disponible
  • Registre d'entrada i sortida sense contacte
  • Compliment de les normes de distanciament físic
  • Pantalles o barreres físiques entre el personal i els clients en zones indicades

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Després de la neteja, es tanca l'allotjament o unitat fins que arriben els clients
  • Els clients poden optar per cancel·lar els serveis de neteja de l'allotjament durant l'estada
  • La neteja de l'allotjament s'encarrega a empreses professionals de neteja
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Seguretat d'aliments i begudes

  • Es pot servir menjar a l'allotjament o unitat
  • Distanciament físic a les zones de menjador

Mesures de seguretat

  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • Comprovació de l'estat de salut dels clients
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals

Instal·lacions de negocis

  • Fax / fotocopiadora

Serveis de neteja

  • Servei de neteja diari

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
1,0 / 10
Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609
Quines són les coordenades GPS de 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609?

Les coordenades GPS de 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609 són 1.458763, 103.769496.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609?

L’entrada a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609 comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 12:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609?

Les opcions d’habitació a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609 inclouen: Apartament 1 Habitació.

Com puc contactar amb 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609?

Després de reservar a 停月轻奢海景两卧室两卫房 3609, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Hi ha un parc d’atraccions a prop?

Sí, trobaràs «Angry Bird» a 840 m d’aquí. A peu s’hi triga al voltant de 15 minuts.

A quina distància es troba «Kranji Marshes»?

«Kranji Marshes» és a una distància de 6,3 km.

Descobreix Johor Baharu

Troba més allotjaments a Johor Baharu

Descobreix els allotjaments a Johor Baharu per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Johor Baharu