Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa みにぐらえづら
みにぐらえづら (Shirahama) sijaitsee rannan äärellä. ”Shirahama Art Museum” sijaitsee alle 1 km päässä majoituspaikasta.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla ravintola. Asiakkaiden käytettävissä on grillausvälineet, terassi, puutarha ja yhteiskeittiö. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoittujille on tarjolla minigolf. Majoituspaikassa on ilmastointi. Paikan päällä on matkatavarasäilytys, pesulapalveluja ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Majoituksesta voi saada laskun. Asiakkaat voivat asioida japania ja kiinaa puhuvan henkilökunnan kanssa.
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja. Majoituspaikka on savuton.
Majoituspaikasta 3 km:n säteellä on golfkenttä.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa teltassa on 20 m², ja makuuhuoneita on 1. Majoittua voi enintään 6 henkilöä. Vuoteina on 1 parivuode ja 1 vuodesohva. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Teltassa voi nauttia seuraavista näkymistä: sisäpihanäkymä. Teltassa ulkotilojen varustukseen kuuluu grilli, ruokailutila ulkona ja ulkokalusteet.