Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Manshan Yuemeiguan Ancient City Panoramic Garden Meisu Lijiang Ancient City Sifang Street Branch
Manshan Yuemeiguan Ancient City Panoramic Garden Meisu Lijiang Ancient City Sifang Street Branch on kotimajoituspaikka, jossa on yhteinen oleskelutila. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi.
Majoittujille on tarjolla matkatavarasäilytys, retkipalvelupiste ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään terassi ja puutarha, ja tarjolla on myös piknikalue.
Lentoasema ”Lijiang Sanyi ” sijaitsee 24 km päässä majoituspaikasta.
Majoituksesta voi saada laskun.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Kohteen Manshan Yuemeiguan Ancient City Panoramic Garden Meisu Lijiang Ancient City Sifang Street Branch majoitusvalikoimaan kuuluvat kahden hengen huoneet erillisillä vuoteilla, kahden hengen huoneet parivuoteella ja perhehuoneet, yhteensä 14 majoitusyksikköä, joiden pinta-alat vaihtelevat 23 ja 45 m²:n välillä. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 3 henkilön välillä. Nukkumapaikkoina kahden hengen huoneessa parivuoteella, jonka pinta-ala on 31 m², on 1 super king size -vuode.
Kaikissa huoneissa oman kylpyhuoneen varustukseen kuuluu suihku ja hiustenkuivaaja. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina kaikissa huoneissa on patio ja ruokailutila ulkona. Keittiövarustukseen kaikissa huoneissa kuuluu vedenkeitin.