1/10

Hotel

こたのさと

長崎県平戸市津吉町下平野227番地1, 859-5512 Hirado, JaponiaZobacz mapę

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką 2 osoby Japonia
★ 8,2/108,2 Bardzo dobry 27 opinii Booking.com
▦ 22 Opcje pokoju Dla 2 osób
✓ 88 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
klimatyzacja
parking na terenie obiektu
ogrzewanie
pokoje przeznaczone dla osób niepalących

O obiekcie

Twój pobyt w こたのさと

Obiekt こたのさと, usytuowany w miejscowości Hirado, oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół katolicki św. Franciszka Ksawerego – 24 km.

W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono klimatyzację i prywatną łazienkę.

Najbliższe lotnisko, Lotnisko Nagasaki, znajduje się 113 km od obiektu こたのさと.

Pokoje i wyposażenie

W obiekcie są łącznie 2 pokoje z dwoma łóżkami pojedynczymi, a ich powierzchnia wynosi od 11 do 16 m². Wszystkie mieszczą do 2 osób. W prywatnych łazienkach znajduje się wanna, gościom udostępniono też kapcie. Wśród dostępnych w pokojach sprzętów kuchennych są kuchenka mikrofalowa i czajnik elektryczny, a posiłki można zjeść przy stole jadalnym.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką — 16 m²

  • 2 osoby
  • 1 sypialnia
  • 16 m²

Sypialnia 1 - 2 łóżka pojedyncze

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • TV
  • wanna
  • prysznic
  • suszarka do włosów
  • zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Maksymalnie 2 osoby
  • 16 m² powierzchni

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką — 11 m²

  • 2 osoby
  • 1 sypialnia
  • 11 m²

Sypialnia 1 - 2 łóżka pojedyncze

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • TV
  • wanna
  • prysznic
  • suszarka do włosów
  • zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Maksymalnie 2 osoby
  • 11 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

15:00–22:00

Wymeldowanie

08:00–10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu.

Parking

Języki używane przez personel
japoński

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „こたのさと”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Szczyt „志々伎山” znajduje się 7,4 km stąd.

  • Lotnisko „長崎空港” leży w odległości 56,8 km.

  • Świątynia „志々伎神社” leży w odległości 7,3 km od obiektu.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • 志々伎神社 świątynia
    7,3 km
  • 平戸の聖地と集落 (春日集落) atrakcja
    13,2 km
  • 黒島天主堂 świątynia
    13,8 km
  • 鄭成功記念館 muzeum
    15,0 km
  • 牛ヶ首灯台 latarnia morska
    15,9 km
  • 高島港外防波堤灯台 latarnia morska
    16,1 km
  • 宮の本遺跡 ciekawe miejsce
    16,4 km
  • 高島港北防波堤立標 latarnia morska
    16,4 km
  • 大平瀬灯台 latarnia morska
    17,8 km
  • 平戸ザビエル記念教会 świątynia
    19,9 km

Przyroda

  • 屏風岳 szczyt
    2,7 km
  • 志々伎山 szczyt
    7,4 km
  • 安満岳 szczyt
    13,2 km
  • 冷水岳 szczyt
    14,6 km
  • 呑手浜 plaża
    16,0 km
  • 金比羅岳 szczyt
    16,6 km
  • 長崎山 szczyt
    16,9 km
  • 浅子海水浴場 plaża
    18,8 km

Lotniska

  • 長崎空港 lotnisko
    56,8 km
  • 海上自衛隊大村航空基地 lotnisko
    57,4 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Pozostałe udogodnienia

  • klimatyzacja
  • ogrzewanie
  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Parking

  • parking na terenie obiektu

Dystans społeczny

  • Płatności bezgotówkowe
  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Bezpieczeństwo

  • monitoring wokół obiektu

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
8,2 / 10
Bardzo dobry 27 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - こたのさと
Jakie są współrzędne GPS obiektu こたのさと?

Współrzędne GPS obiektu こたのさと to 33.222936, 129.427698.

Czy w obiekcie こたのさと jest bezpłatny parking?

Tak. こたのさと oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie こたのさと?

Zameldowanie w obiekcie こたのさと rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie こたのさと?

W obiekcie こたのさと dostępne są następujące rodzaje pokoi: Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką.

Jak skontaktować się z obiektem こたのさと?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie こたのさと otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się plaża?

„呑手浜” znajduje się w odległości 16,0 km.

W jakiej odległości znajduje się „高島港北防波堤立標”?

„高島港北防波堤立標” leży w odległości 16,4 km.

Noclegi w: Hirado

Więcej noclegów w miejscowości Hirado

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Hirado