Over de accommodatie
Je verblijf bij アーバンホテル森下
アーバンホテル森下 is gunstig gelegen in de wijk Koto (Speciale Wijk) in Tokyo, en ligt op 5 minuten lopen van Chokei-ji Temple, 600 meter van Edo Hyogu Museum en 5 minuten lopen van Miyata Manufacturing Monument. Dit hotel met 2 sterren biedt gratis WiFi, een gedeelde lounge en een bagageopslagruimte.
Miroku-ji Temple ligt op 7 minuten lopen en Ki-Gu-Rin Museum ligt op 700 meter van het hotel.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het hotel zijn Heizo Hasegawa & Kinshiro Toyama Yashiki Monument, Safe and Key Museum en Fukagawa Shinmeigu Temple. Vliegveld Luchthaven Tokyo Haneda ligt op 18 km afstand.
Kamers en voorzieningen
アーバンホテル森下 heeft in totaal 28 tweepersoonskamers met twee aparte bedden, eenpersoonskamers en tweepersoonskamers, met oppervlaktes van 12 tot 14 m². Afhankelijk van het verblijf kunnen er 1 tot 2 personen overnachten. De bedindeling in de tweepersoonskamer met twee aparte bedden «Economy Tweepersoonskamer met 2 Aparte Bedden» bestaat uit 2 futons.