Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 徳島のペットと泊まれる付き貸し切り一軒家
Majoituspaikassa 徳島のペットと泊まれる付き貸し切り一軒家 (Kamiita) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikassa on terassi, ja lisäksi tarjolla on puutarha. Asiakkaiden käytettävissä on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia. Saatavilla on yksilöllinen sisään- ja uloskirjautuminen.
Asiakkaat voivat asioida japania puhuvan henkilökunnan kanssa.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja (mahdollinen lisämaksu), ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 19 km lentoasemalle ”Tokushima Awaodori ”.
Huoneet ja varustelu
Loma-asunnossa on 57 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 5. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 4 yhden hengen vuodetta ja 1 vuodesohva. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme, bidee ja hiustenkuivaaja. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi. Käytettävissä on lämmitys.