Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 貸切古民家別邸
貸切古民家別邸 (Tsukuba) on huvila, jonka asiakkailla on käytettävissään sauna. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla kahvila. Paikan päällä on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään grillausvälineet ja terassi, ja tarjolla on myös puutarha.
Majoituksesta voi saada laskun. Asiakkaat voivat asioida englantia, japania ja kiinaa puhuvan henkilökunnan kanssa.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Lentoasema ”Ibaraki ” sijaitsee 30 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Huvilassa kohteessa 貸切古民家別邸 on 95 m² ja 3 makuuhuonetta, ja majoittujia voi olla enintään 8. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode, 1 parivuode, 1 king size -vuode ja 4 futonia.
Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme, suihku ja bidee. Huvilassa voi nauttia seuraavista näkymistä: puutarhanäkymä ja sisäpihanäkymä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huvilassa on grilli, ruokailutila ulkona ja ulkokalusteet. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi.