Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 千年乃宿
千年乃宿 (Kubo) tarjoaa huoneistomajoitusta, ja asiakkaille on tarjolla yhteiskeittiö. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Paikan päällä on ilmastointi. Asiakkailla on käytettävissään grillausvälineet, ja tarjolla on myös puutarha. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla kahvila.
Majoittujille on tarjolla pesulapalveluja ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Lentoasema ”Tokushima Awaodori ” sijaitsee 29 km päässä majoituspaikasta.
Majoituksesta voi saada laskun.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja (mahdollinen lisämaksu), ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Kohteen 千年乃宿 majoitusvalikoimaan kuuluvat alppimajat ja perhehuoneet, yhteensä 3 majoitusyksikköä. Kaikissa alppimajoissa ja kaikissa huoneissa on tilaa yhteensä 50 m². Makuuhuoneiden määrä vaihtelee 1 ja 2 välillä. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 4 ja 8 henkilön välillä. Perhehuoneessa, jonka enimmäishenkilömäärä on 8, vuoteina on 8 futonia. Omassa kylpyhuoneessa kaikissa alppimajoissa ja kaikissa huoneissa on suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.