1/10

Hotel

紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル

神奈川県藤沢市片瀬海岸1丁目13−18 ライオンズマンション片瀬江ノ島3階, 251-0035 Fudžisawa, JaponskoZobrazit mapu

Čtyřlůžkový pokoj 4 hosté Japonsko
★ 7,2/107,2 Dobré 315 recenzí Booking.com
▦ 66 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 2525 Vybavení Vybavení a služby
Rodinné pokoje
Klimatizace
Možnost vystavení faktury
Topení
Výtah
Nekuřácké pokoje

O ubytování

Váš pobyt v 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル

紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル se nachází v destinaci Fudžisawa a nabízí pokoje s klimatizací a s bezplatným Wi-Fi. Tento hotel se 3 hvězdičkami nabízí prostor pro úschovu zavazadel. Sankei-en se nachází 24 km od tohoto hotelu a Yokohama Marine Tower 25 km.

Pláž Katase Higashihama Beach se nachází 200 metrů od ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル a Svatyně Curugaoka Hačimangu 8,4 km od ubytování. Letiště Tokio Haneda leží 44 km daleko.

Pokoje a vybavení

K dispozici jsou čtyřlůžkové pokoje, pokoje se dvěma oddělenými postelemi a rodinné pokoje o ploše 17 až 31 m², celkový počet jednotek je 11. Počet míst pro hosty se liší, od 2 do 4. Lůžkové vybavení v čtyřlůžkovém pokoji «Čtyřlůžkový pokoj v japonském stylu - nekuřácký» tvoří 4 futony.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Čtyřlůžkový pokoj — 31 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 31 m²

Ložnice 1 - 2 manželské postele

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Výhled do tiché ulice
  • Výhled
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 31 m²

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi — 18 m²

  • 3 hosté
  • 1 ložnice
  • 18 m²

Ložnice 1 - 1 jednolůžko a 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Výhled na město
  • Až 3 hosté
  • Plocha: 18 m²

Čtyřlůžkový pokoj Standard - kuřácký — 31 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 31 m²

Ložnice 1 - 2 manželské postele

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Výhled do tiché ulice
  • Výhled na moře
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 31 m²

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (kuřácký) — 18 m²

  • 3 hosté
  • 1 ložnice
  • 18 m²

Ložnice 1 - 1 jednolůžko a 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Výhled na město
  • Až 3 hosté
  • Plocha: 18 m²

Čtyřlůžkový pokoj v japonském stylu - nekuřácký — 31 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 31 m²

Ložnice 1 - 4 futony

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Výhled do tiché ulice
  • Výhled
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 31 m²

Pokoj v japonském stylu — 17 m²

  • 2 hosté
  • 1 ložnice
  • 17 m²

Ložnice 1 - 2 futony

  • Až 2 hosté
  • Plocha: 17 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

15:00–20:00

Odjezd

08:00–10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Parkování

Ubytování neposkytlo informace o parkování.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Sdělte ubytování předem předpokládaný čas příjezdu. Můžete použít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktní údaje v potvrzení.

Jazyky, kterými mluví personál
japonština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Vlakové nádraží „片瀬江ノ島“ leží ve vzdálenosti 160 m vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 5 minut.

  • Pláž „片瀬東浜“ leží ve vzdálenosti 250 m vzdušnou čarou.

  • Letiště „東京国際空港“ se nachází 38,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Gallery-T galerie
    280 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 新江ノ島水族館 akvárium
    540 m
    přibližně 10 min pěšky
  • 赤灯台 maják
    570 m
    přibližně 10 min pěšky
  • しんかい2000 turistická zajímavost
    580 m
    přibližně 10 min pěšky
  • なぎさの体験学習館 akvárium
    600 m
    přibližně 15 min pěšky
  • イルカショースタジアム akvárium
    630 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 江島神社 místo bohoslužeb
    960 m
    přibližně 20 min pěšky
  • 湘南港灯台 maják
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 江の島展望灯台シーキャンドル maják
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 神光寺横穴墓群 archeologické naleziště
    2,7 km

Příroda

  • 片瀬東浜 pláž
    250 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 江の島ヨットハーバー přístav pro rekreační lodě
    820 m
    přibližně 15 min pěšky
  • 江の島サムエル・コッキング苑 zahrada
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 片瀬西浜・鵠沼海水浴場 pláž
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • 七里ヶ浜 pláž
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • 辻堂海岸 pláž
    2,6 km
  • 由比ヶ浜 pláž
    5,0 km
  • 材木座海岸 pláž
    5,8 km

Veřejná doprava

  • 片瀬江ノ島 vlakové nádraží
    160 m
    přibližně 5 min pěšky
  • 江ノ島 stanice metra
    410 m
    přibližně 10 min pěšky
  • 湘南江の島 vlakové nádraží
    480 m
    přibližně 10 min pěšky
  • 湘南海岸公園 stanice metra
    780 m
    přibližně 15 min pěšky

Vleky a lanovky

  • YOKOHAMA AIR CABIN lyžařský vlek
    21,1 km

Letiště

  • 東京国際空港 letiště
    38,1 km
  • 大島空港 letiště
    59,5 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Rodinné pokoje
  • Klimatizace
  • Topení
  • Výtah
  • Nekuřácké pokoje
  • Vstup s klíčem

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury
  • Úschova zavazadel
  • Individuální přihlášení/odhlášení

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí

Aktivity

  • Pláž

Zabezpečení

  • Venkovní kamerový systém
  • Hasicí přístroje
  • Bezpečnostní alarm
  • Požární alarmy

Úklid a desinfekce

  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Bezpečnost

  • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
  • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Fyzický odstup

  • Dodržování pravidel fyzického odstupu
  • Přepážky nebo jiné bariéry mezi hosty a zaměstnanci tam, kde je třeba

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
7,2 / 10
Dobré 315 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル?

GPS souřadnice ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル jsou 35.30803, 139.484903.

Je v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル internet zdarma?

Ano. 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル?

Příjezd v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル začíná v 15:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル zahrnují: Čtyřlůžkový pokoj, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Čtyřlůžkový pokoj Standard - kuřácký, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (kuřácký), Čtyřlůžkový pokoj v japonském stylu - nekuřácký, Pokoj v japonském stylu.

Jak mohu kontaktovat ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル?

Po vytvoření rezervace v ubytování 紀州鉄道片瀬江ノ島ホテル budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu 江島神社?

Odhad chůze k místu 江島神社 je přibližně 20 minut, při vzdálenosti 960 m vzdušnou čarou.

Jaká je vzdálenost k místu 由比ヶ浜 vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu 由比ヶ浜 je 5,0 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Fudžisawa

Najděte další ubytování v destinaci Fudžisawa

Prohlédněte si ubytování v destinaci Fudžisawa podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Fudžisawa