1/9

Kotimajoitus

Abode in Alleppey

Alleppey- Madurai Road, 5/418, 688006 Alleppey, IntiaNäytä kartta

Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Kylpyamme 4 henkilöä Intia
★ 7,9/107,9 Hyvä 11 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 4 henkilölle
✓ 2626 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Huonepalvelu

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Abode in Alleppey

Abode in Alleppey on kotimajoituspaikka, jonka asiakkailla on käytettävissään autonvuokraus. ”Mullakkal Rajarajeswari Temple” sijaitsee 4,5 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Alleppey Lighthouse” on 6,5 km.

Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Paikan päällä on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi. Majoituspaikassa on terassi, ja lisäksi tarjolla on puutarha.

Majoituspaikasta on 77 km lentoasemalle ”Cochin International ”.

Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden, ja henkilökunta puhuu englantia.

Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Huoneet ja varustelu

Majoitusvaihtoehtoina ovat kahden hengen huoneet parivuoteella, joita on yhteensä 3. Kaikissa huoneissa on tilaa yhteensä 13 m². Jokaisessa voi majoittua enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode ja 1 super king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme ja suihku. Keittiövarustukseen kaikissa huoneissa kuuluu vedenkeitin.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Kylpyamme — 13 m²

  • 4 henkilöä
  • 1 makuuhuone
  • 13 m²

Huone 1 - 1 yhden hengen vuode ja 1 super king size -vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Huonekohtainen ilmastointi
  • Kirjoituspöytä
  • Kylpyamme
  • Suihku
  • Kylpyamme tai suihku
  • Enintään 4 henkilöä
  • Pinta-ala: 13 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

11:00–23:00

Uloskirjautuminen

08:00–10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Lisävuode (ikä vuosina: 7–16). Maksu on INR 400 yöltä. Lisävuode (ikä vuosina: 17+). Maksu on INR 500 yöltä. Vauvansänky (ikä vuosina: 0–5). Maksuton. Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Ilmoita majoituspaikalle arvioitu saapumisaikasi etukäteen. Voit käyttää varauksen lisätietokenttää tai vahvistuksessa olevia yhteystietoja. Sisäänkirjautumisen yhteydessä vaaditaan kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti. Erityistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta, ja niistä voidaan periä lisämaksu.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
englanti hindi

Lähialueen opas

Mitä kohteen Abode in Alleppey lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Nähtävyys ”Global Peace Palace” sijaitsee linnuntietä 2,3 km päässä.

  • Ranta ”Alappuzha Beach” sijaitsee 6,0 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Rautatieasema ”Tumboli” sijaitsee linnuntietä 3,0 km päässä.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Global Peace Palace nähtävyys
    2,3 km
    noin 45 min kävellen
  • St. Joseph Church uskonnollinen rakennus
    2,5 km
    noin 45 min kävellen
  • Maria Goretti Church Chettikad uskonnollinen rakennus
    3,0 km
  • St. Francis Xaviers Church uskonnollinen rakennus
    3,2 km
  • St. Thomas Church Thumpoly uskonnollinen rakennus
    3,2 km
  • International coir museum museo
    3,3 km
  • Mullakkal Temple uskonnollinen rakennus
    4,4 km
  • Ravi Karunakaran Museum museo
    4,4 km
  • Alappuzha Lighthouse majakka
    5,3 km
  • Sea View Adventure park huvipuisto
    5,6 km

Luonto

  • Thumpoly Beach ranta
    3,8 km
  • Punnamada Lake järvi
    4,3 km
  • Cheriyapozhi Beach ranta
    4,4 km
  • kattoor beach ranta
    4,7 km
  • Kattoor Beach ranta
    4,8 km
  • Alappuzha Beach ranta
    6,0 km
  • Punnapra Beach ranta
    10,4 km
  • Thiruvizha Beach ranta
    12,7 km

Joukkoliikenne

  • Tumboli rautatieasema
    3,0 km

Lentoasemat

  • Cochin International Airport lentoasema
    68,9 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Sekalaista

  • Ilmastointi

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Kuitti saatavilla
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen

Yhteiset tilat

  • Puutarha
  • Terassi

Ruoka & juoma

  • Huonepalvelu

Ruoka- ja juomatarjoilu

  • Kaikki lautaset, aterimet, lasit ja muut syömiseen tarvittavat välineet on puhdistettu huolellisesti
  • Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
  • Fyysinen etäisyys ruokailutiloissa

Liikkuminen

  • Autonvuokraus

Fyysisen etäisyyden pitäminen

  • Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
  • Sisään- ja uloskirjautuminen ilman fyysistä kontaktia

Turvallisuus

  • Videovalvonta yleisissä tiloissa
  • Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella

Siivous ja desinfiointi

  • Siivoamiseen käytetään kemikaaleja, jotka torjuvat koronavirusta tehokkaasti
  • Majoitustilat desinfioidaan yöpymisten välillä
  • Majoitustilat suljetaan siivouksen jälkeen
  • Asiakkaat voivat kieltäytyä siivouspalveluista majoittumisensa aikana
  • Liinavaatteet, pyyhkeet ja pyykki pestään paikallisten viranomaisten ohjeiden mukaisesti

Turvallisuus

  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kasvomaskeja
  • Ensiapupakkaus saatavilla
  • Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla

Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
7,9 / 10
Hyvä 11 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Abode in Alleppey
Mitkä ovat kohteen Abode in Alleppey GPS-koordinaatit?

Kohteen Abode in Alleppey GPS-koordinaatit ovat 9.536539, 76.34239.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Abode in Alleppey?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Abode in Alleppey alkaa klo 11:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Abode in Alleppey?

Kohteen Abode in Alleppey huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Kylpyamme.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Abode in Alleppey?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Abode in Alleppey, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen St. Joseph Church on?

Etäisyys kohteeseen St. Joseph Church on linnuntietä 2,5 km. Arvioitu kävelyaika on noin 45 minuuttia.

Tutustu kohteeseen Alleppey

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Alleppey

Tutustu kohteen Alleppey majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Alleppey