1/10

Casa o xalet

8 - 22 Bennett St, Hawks Nest

'Providence Apartments 8', 8/22 Bennett Street, 2324 Hawks Nest, AustràliaVeure mapa

Casa 8 persones Austràlia
★ 8,2/108,2 Molt bé 4 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 8 persones
✓ 66 Serveis Serveis i equipament
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Ascensor

Sobre l’allotjament

La teva estada a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest

8 - 22 Bennett St, Hawks Nest ofereix aire condicionat. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

Les instal·lacions i els serveis inclouen un servei de bugaderia i un ascensor. Els hostes tenen a la seva disposició connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Newcastle » és a 57 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 14:00 i les 17:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb 4 dormitoris, la casa de vacances pot allotjar fins a 8 persones. Els dormitoris tenen 2 llits individuals, 1 sofà llit i 2 llits king-size. El bany privat inclou una banyera i una dutxa. A l’exterior hi ha un balcó i una barbacoa. La cuina inclou un rentaplats. L’equipament inclou una rentadora i una assecadora.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa

  • 8 persones
  • 4 dormitoris

Habitació 1 - 1 llit king-size, Habitació 2 - 2 llits individuals

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Balcó
  • Banyera
  • Dutxa
  • Rentaplats
  • Cuina
  • Fins a 8 persones

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

14:00–17:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «8 - 22 Bennett St, Hawks Nest»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El mirador «Bennets Beach» es troba a una distància de 220 m. Compta amb uns 5 minuts a peu.

  • L’espai protegit «Jean Shaw Koala Reserve» és a 1,4 km.

  • L’aeroport «Newcastle Airport» es troba a 35,2 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Bennets Beach mirador
    220 m
    aprox. 5 min a peu
  • Yacaaba Headland mirador
    3,0 km
  • Inner Light far
    4,4 km
  • Tomaree Head lookout mirador
    4,5 km
  • Zenith Beach mirador
    5,0 km
  • Kurrara Lookout mirador
    7,1 km
  • Gan Gan Hill lookout mirador
    7,9 km
  • Point Stephens Lighthouse far
    8,1 km
  • Mangrove point mirador
    10,4 km
  • Tanilba Centenary Gates porta de la ciutat
    17,6 km

Natura

  • Jean Shaw Koala Reserve espai protegit
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Bennetts Beach platja
    4,2 km
  • Corrie Island Nature Reserve espai protegit
    4,3 km
  • Little Beach platja
    4,7 km
  • Zenith Beach platja
    5,0 km
  • Boondelbah Nature Reserve espai protegit
    5,5 km
  • Wreck Beach platja
    5,6 km
  • Tomaree National Park espai protegit
    9,2 km

Aeroports

  • Newcastle Airport aeroport
    35,2 km
  • Cessnock Airport aeroport
    80,0 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Ascensor
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Activitats

  • Platja

Serveis de neteja

  • Bugaderia

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,2 / 10
Molt bé 4 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest
Quines són les coordenades GPS de 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest?

Les coordenades GPS de 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest són -32.675419, 152.18363.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest?

L’entrada a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest comença a les 14:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest?

Les opcions d’habitació a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest inclouen: Casa.

Com puc contactar amb 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest?

Després de reservar a 8 - 22 Bennett St, Hawks Nest, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Tanilba Centenary Gates»?

«Tanilba Centenary Gates» és a una distància de 17,6 km.

Descobreix Hawks Nest

Troba més allotjaments a Hawks Nest

Descobreix els allotjaments a Hawks Nest per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Hawks Nest