Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 4 Elements צימר ארבעת היסודות
Majoituspaikassa 4 Elements צימר ארבעת היסודות (Rosh Pinna) on poreallas ja hierontapalveluja. ”Israel Bible Museum” sijaitsee 7,1 km päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Majoituspaikassa on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään terassi, ja tarjolla on myös puutarha.
Majoituspaikasta on 68 km lentoasemalle ”Haifa ”.
Saatavilla on yksilöllinen sisään- ja uloskirjautuminen. Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 14:00–19:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on 55 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 2. Makuuhuoneita on 1. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on parveke, ruokailutila ulkona ja ulkokalusteet. Varustukseen kuuluu takka, työpöytä ja sohva. Keittiövarustukseen huoneistossa kuuluu kahvinkeitin, mikroaaltouuni ja vedenkeitin. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: puutarhanäkymä.