1/9

Hostal o pensió

365 by D'Laksamana

2A Jalan Kota Laksamana 1/3, Taman Kota Laksamana, 75200 Malaca, MalàisiaVeure mapa

Habitació Individual Econòmica 1 persona Malàisia
★ 8,1/108,1 Molt bé 73 opinions Booking.com
▦ 44 Opcions d'habitació Per a 1 persona
✓ 88 Serveis Serveis i equipament
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Possibilitat de factura
Habitacions per a no fumadors
Tours a peu

Sobre l’allotjament

La teva estada a 365 by D'Laksamana

365 by D'Laksamana a Malaca ofereix aire condicionat. «Baba» es troba a 500 m de l'allotjament, i «Menara Taming Sari» és a 1,2 km.

Hi ha connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament, i l'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

La distància fins a l'aeroport «Melaka International » és de 9 km.

Els hostes poden sol·licitar una factura de l'estada.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

365 by D'Laksamana disposa de 6 habitacions individuals i habitacions dobles, amb superfícies d’entre 28 i 37 m². La capacitat màxima varia de 1 a 3 persones, segons l’allotjament. A l’habitació doble per a un màxim de 3 persones, la distribució dels llits inclou 1 llit doble i 1 llitera.

L’equipament de bany a totes les habitacions inclou una dutxa. L’espai exterior inclou un pati. A totes les habitacions, l’equipament per als àpats inclou una nevera.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Habitació Doble — 28 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 28 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Aire condicionat
  • Dutxa
  • Dutxa o banyera
  • Nevera
  • Bany compartit
  • Articles de bany gratuïts
  • Lavabo
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 28 m²

Habitació Doble amb Bany Privat — 37 m²

  • 3 persones
  • 1 dormitori
  • 37 m²

Habitació 1 - 1 llit doble i 1 llitera

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Dutxa
  • Dutxa o banyera
  • Nevera
  • Articles de bany gratuïts
  • Lavabo
  • Fins a 3 persones
  • Superfície: 37 m²

Habitació Individual Econòmica — 28 m²

  • 1 persona
  • 1 dormitori
  • 28 m²

Habitació 1 - 1 llit individual

Destacats
  • Aire condicionat
  • Dutxa
  • Dutxa o banyera
  • Nevera
  • Bany compartit
  • Articles de bany gratuïts
  • Lavabo
  • Fins a 1 persona
  • Superfície: 28 m²

Habitació Doble Deluxe — 37 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 37 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Dutxa
  • Dutxa o banyera
  • Nevera
  • Articles de bany gratuïts
  • Lavabo
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 37 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

14:00–00:00

Sortida

12:00–14:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

Des del 2023-01-01, els hostes estrangers han de pagar una taxa turística de MYR 10 per habitació i nit. No està inclosa en el preu i es paga en fer el registre d’entrada. En queden exemptes les persones amb un document d’identitat malaisi vàlid o una targeta de residència permanent MY PR vàlida. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès malai xinès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «365 by D'Laksamana»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La terminal de ferris «Malacca International Ferry Terminal» es troba a 190 m. Calcula uns 5 minuts caminant.

  • El museu «Muzium Warisan Baba Dan Nyonya» es troba a una distància de 370 m.

  • L’aeroport «Lapangan Terbang Antarabangsa Melaka» és a 8,1 km d’aquí.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Muzium Samudera museu
    270 m
    aprox. 5 min a peu
  • Muzium Jabatan Kastam Diraja Malaysia museu
    310 m
    aprox. 10 min a peu
  • Muzium Tentera Laut Diraja Malaysia museu
    330 m
    aprox. 10 min a peu
  • Muzium Warisan Baba Dan Nyonya museu
    370 m
    aprox. 10 min a peu
  • Muzium Senibina Malaysia museu
    470 m
    aprox. 10 min a peu
  • Muzium Layang-layang museu
    550 m
    aprox. 10 min a peu
  • Muzium Sastera Melaka museu
    590 m
    aprox. 15 min a peu
  • Kota A Famosa castell
    590 m
    aprox. 15 min a peu
  • Muzium Yang di-Pertua Negeri Melaka museu
    620 m
    aprox. 15 min a peu
  • Muzium Istana Kesultanan Melayu Melaka museu
    680 m
    aprox. 15 min a peu

Natura

  • Bukit Melaka cim
    600 m
  • Bukit Cina cim
    1,6 km
  • Bukit Peringgit cim
    3,5 km
  • Bukit Berangan cim
    7,2 km
  • Hutan Simpan Kekal Bukit Beruang espai protegit
    7,3 km
  • Bukit Beruang cim
    7,4 km
  • Bukit Kuau cim
    7,6 km
  • Pantai Kundor platja
    11,8 km

Transport públic

  • Malacca International Ferry Terminal terminal de ferris
    190 m
    aprox. 5 min a peu

Aeroports

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Melaka aeroport
    8,1 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Accés amb clau
  • Accés amb targeta

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura

Activitats

  • Tours a peu

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,1 / 10
Molt bé 73 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 365 by D'Laksamana
Quines són les coordenades GPS de 365 by D'Laksamana?

Les coordenades GPS de 365 by D'Laksamana són 2.193012, 102.244307.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 365 by D'Laksamana?

L’entrada a 365 by D'Laksamana comença a les 14:00 i la sortida és fins a les 14:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 365 by D'Laksamana?

Les opcions d’habitació a 365 by D'Laksamana inclouen: Habitació Individual Econòmica, Habitació Doble, Habitació Doble amb Bany Privat, Habitació Doble Deluxe.

Com puc contactar amb 365 by D'Laksamana?

Després de reservar a 365 by D'Laksamana, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Hutan Simpan Kekal Bukit Beruang»?

«Hutan Simpan Kekal Bukit Beruang» és a una distància de 7,3 km.

Hi ha un museu a prop?

Sí. «Muzium Samudera» es troba a 270 m. El trajecte a peu dura aproximadament 5 minuts.

Descobreix Malaca

Troba més allotjaments a Malaca

Descobreix els allotjaments a Malaca per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Malaca