Dobré
3,0 /5

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

360 Vacation - DAMAC Paramount Tower 1BR Apartment Business Bay, Dubaj

  • Business Bay Bridge, Dubaj, Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty - Zobrazit na mapě
3,0 /5
Dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

360 Vacation - DAMAC Paramount Tower 1BR Apartment Business Bay se nachází 3,3 km od dubajské fontány a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartmány mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s bidetem, sprchou a fénem a kuchyň s lednicí, sporákem a mikrovlnnou troubou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Na místě je dětské hřiště.

360 Vacation - DAMAC Paramount Tower 1BR Apartment Business Bay stojí 3,6 km od nákupního centra Dubai Mall a 4,8 km od mrakodrapu Burdž Chalífa. Na mezinárodní letiště Dubaj je to 14 km.

Vybavení
Pokud potřebujete místo pro uložení zavazadel na den, naše zařízení nabízí úschovnu, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Rodinný pokoj je pokoj v našem majetku až pro čtyři osoby. Ubytování se stará o vaši pohodu. Naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že jsou chráněni naší nepřetržitou 24hodinovou ostrahou. Naše ubytování poskytuje vše, co potřebujete během svého pobytu u nás - od šamponu v koupelně až po pohodlnou postel a mnoho dalšího. Připravte se na příjemnou dovolenou bez stresu! Hotel nabízí nejlepší pobyt za vaše peníze. Podívejte se na naše webové stránky pro fotografie a hodnocení zákazníků před rezervací pobytu!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Keysplease Burj Views 2 BR Apt, Paramount Midtown (3 m), Keysplease Luxury PentHouse level 2 BR, Paramount Towers (3 m), A5801 Paramount hotel residence 5 star luxury 3 bedroom close to Burj Khalifa and Dubai mall (3 m), D3001 Paramount hotel residence 5 star luxury 2bedroom close to Burj Khalifa and Dubai mall (3 m), Paramount hotel residence luxury 2 bedroom burj Khalifa around 001 (3 m),

Nabídka pokojů
Apartmán s balkonem
více
Apartmán Deluxe
více
Zobrazit více informací o 360 Vacation - DAMAC Paramount Tower 1BR Apartment Business Bay