1/10

Παραθεριστική κατοικία

3 Bed in Stiffkey 85636

Rose Cottage Wells Road Stiffkey, NR23 1AJ Stiffkey, Ηνωμένο ΒασίλειοΠροβολή χάρτη

Κατοικία 3 Υπνοδωματίων 5 άτομα Ηνωμένο Βασίλειο
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 5 άτομα
✓ 88 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
☏ 24/724/7 Υποστήριξη επισκεπτών Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε
Οικογενειακά δωμάτια
Επιτρέπονται κατοικίδια.
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Κήπος
Θέρμανση

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο 3 Bed in Stiffkey 85636

Το 3 Bed in Stiffkey 85636 διαθέτει 3 υπνοδωμάτια, κουζίνα με ψυγείο και πλυντήριο πιάτων, πλυντήριο ρούχων, καθώς και 2 μπάνια. Προσφέρονται πετσέτες και λευκά είδη σε αυτό το κατάλυμα.

Το 3 Bed in Stiffkey 85636 είναι σε Stiffkey, σε απόσταση 29 χλμ από Blickling Hall και 4,8 χλμ από Blakeney Point. Προσφέρει παροχές όπως δωρεάν WiFi και τηλεόραση. Σε απόσταση 27 χλμ από το σημείο ενδιαφέροντος Houghton Hall, το κατάλυμα προσφέρει κήπο και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.

Το σημείο ενδιαφέροντος Holkham Hall είναι 10 χλμ μακριά από το 3 Bed in Stiffkey 85636, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Cromer Pier είναι 31 χλμ μακριά. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Νόργουιτς είναι 44 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Δωμάτια και παροχές

Η επιφάνεια στην παραθεριστική κατοικία είναι 45 m² και η διαρρύθμιση περιλαμβάνει 3 υπνοδωμάτια. Η χωρητικότητα είναι έως 5 άτομα. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 1 μονό κρεβάτι, 1 διπλό κρεβάτι και 1 κρεβάτι super king-size. Η κουζίνα διαθέτει τα εξής: φούρνος και μαγειρικά σκεύη. Στις παροχές στην παραθεριστική κατοικία αναφέρεται η εξής θέα: θέα στον κήπο. Διατίθενται επίσης τα εξής: θέρμανση.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Κατοικία 3 Υπνοδωματίων — 45 m²

  • 5 άτομα
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 45 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 διπλό κρεβάτι, Υπνοδωμάτιο 2 - 1 μονό κρεβάτι

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Θέρμανση
  • Θέα στον κήπο
  • Ψυγείο
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Κουζίνα
  • Κουζινικά σκεύη
  • Έως 5 άτομα
  • Εμβαδόν: 45 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

Από τις 16:00

Check-out

Έως τις 10:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Σημαντικές πληροφορίες

Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα.

Χώρος στάθμευσης

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο 3 Bed in Stiffkey 85636;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Ο χώρος λατρείας «Saint Johns» απέχει 750 m από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

  • Η προστατευόμενη περιοχή «Norfolk Coast National Landscape» απέχει 1,7 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή. Η ενδεικτική διάρκεια πεζής διαδρομής είναι περίπου 30 λεπτά.

  • Το αεροδρόμιο «Norwich Airport» απέχει 38,8 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • Saint Johns χώρος λατρείας
    750 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • All Saints χώρος λατρείας
    1,7 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • All Saints χώρος λατρείας
    2,6 km
  • Saint Mary Magdalene χώρος λατρείας
    3,0 km
  • Langham Dome μουσείο
    3,1 km
  • Warham Camp αρχαιολογικός χώρος
    3,4 km
  • Binham Priory ερείπια
    3,7 km
  • St Seraphim's Icon and Railway Heritage Museum μουσείο
    7,2 km
  • Shirehall Museum and Abbey Grounds μουσείο
    7,3 km
  • The Shell Museum μουσείο
    7,8 km

Φύση

  • Norfolk Coast National Landscape προστατευόμενη περιοχή
    1,7 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Stiffkey Fen λίμνη
    2,1 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • High Sand παραλία
    2,5 km
    περίπου 45 λεπτά με τα πόδια
  • Warham Hole παραλία
    3,6 km
  • Long Hills παραλία
    4,7 km
  • Bob Hall's Sand παραλία
    5,8 km
  • Wiveton Downs, Local Nature Reserve προστατευόμενη περιοχή
    6,5 km
  • Cley Marshes προστατευόμενη περιοχή
    8,7 km

Αεροδρόμια

  • Norwich Airport αεροδρόμιο
    38,8 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Διάφορα

  • Οικογενειακά δωμάτια
  • Θέρμανση
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Κατοικίδια

  • Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Χώρος στάθμευσης

  • Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος

Κοινόχρηστοι χώροι

  • Κήπος

Δραστηριότητες

  • Ψάρεμα

Ασφάλεια & προστασία

  • Ανιχνευτές καπνού

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι κριτικές θα εμφανιστούν όταν είναι διαθέσιμες

Διαβάστε όλες τις κριτικές
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - 3 Bed in Stiffkey 85636
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του 3 Bed in Stiffkey 85636;

Οι συντεταγμένες GPS του 3 Bed in Stiffkey 85636 είναι 52.9512, 0.9281.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο 3 Bed in Stiffkey 85636;

Το check-in στο 3 Bed in Stiffkey 85636 ξεκινά στις 16:00 και το check-out είναι έως τις 10:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο 3 Bed in Stiffkey 85636;

Οι επιλογές δωματίων στο 3 Bed in Stiffkey 85636 περιλαμβάνουν: Κατοικία 3 Υπνοδωματίων.

Μπορώ να φέρω κατοικίδιο στο 3 Bed in Stiffkey 85636;

Επιτρέπονται κατοικίδια. Ενδέχεται να υπάρξουν πρόσθετες χρεώσεις.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το 3 Bed in Stiffkey 85636;

Μετά την κράτηση στο 3 Bed in Stiffkey 85636, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Υπάρχει κοντά μουσείο;

Ναι. Langham Dome απέχει 3,1 km σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Stiffkey

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Stiffkey

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Stiffkey ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Stiffkey