1/10

Apartmán

2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel

3315 Gragg Street, GA 31404 Savannah, USAZobrazit mapu

Apartmán se 2 ložnicemi 4 hosté USA
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 22 Vybavení Vybavení a služby
☏ 24/724/7 Podpora hostů Jsme tu, abychom pomohli
Parkoviště v objektu

O ubytování

Váš pobyt v 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel

2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel se nachází v destinaci Savannah. Crossroads Shopping Center se nachází 2,6 km daleko, Tidewater Boatworks Marina 2,8 km a Přístav Savannah Bend Marina 3,6 km.

V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.

Juliette Low Park se nachází 4,5 km od ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel a Live Oak Park 5,6 km. Mezinárodní letiště Savannah/Hilton Head leží 23 km daleko.

Pokoje a vybavení

Plocha v apartmánu činí 77 m² a počet ložnic je 2. Maximální počet hostů je 4. Lůžkové vybavení tvoří 2 postele king-size.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán se 2 ložnicemi — 77 m²

  • 4 hosté
  • 2 ložnice
  • 77 m²

Ložnice 1 - 1 postel king-size, Ložnice 2 - 1 postel king-size

Hlavní výhody
  • Dětské postýlky a lůžka
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 77 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

Od 16:00

Odjezd

Do 10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka (věk v letech: 0–3). Zdarma. Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Záloha na případné škody

Ubytování může požadovat kauci na případné škody ve výši USD 300.

Důležité informace

Při příjezdu je vyžadován průkaz totožnosti s fotografií a kreditní karta. Zvláštní požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny. Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina čínština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Muzeum „Thunderbolt Museum“ leží ve vzdálenosti 1,2 km vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 25 minutami.

  • Chráněné území „Fort Pulaski National Monument“ se nachází 11,0 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Letiště „Hilton Head Airport“ leží ve vzdálenosti 40,4 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Thunderbolt Museum muzeum
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Memorial Stadium stadion
    4,1 km
  • UGA Aquarium / Marine Education Center akvárium
    4,9 km
  • Saint James the Less Catholic Church katedrála
    5,5 km
  • The Cathedral of Saint John the Baptist katedrála
    6,5 km
  • E. Shaver, Bookseller zoologická zahrada
    6,6 km
  • Sorrel–Weed House muzeum
    6,7 km
  • Savannah History Museum muzeum
    7,2 km
  • Telfair Academy of Arts and Sciences muzeum
    7,2 km
  • Museum of Art muzeum
    7,3 km

Příroda

  • Avondale Park park
    3,1 km
  • Bacon Park park
    4,0 km
  • Baldwin Park park
    4,6 km
  • Forsyth Park park
    6,2 km
  • Susie King Taylor Square park
    6,3 km
  • Washington Square park
    6,7 km
  • Emmet Park park
    6,9 km
  • Fort Pulaski National Monument chráněné území
    11,0 km

Letiště

  • Savannah/Hilton Head International Airport letiště
    17,8 km
  • Hilton Head Airport letiště
    40,4 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Různé

  • Všechny prostory nekuřácké

Recenze

Co zde hosté oceňují

Hodnocení se zobrazí, jakmile budou dostupná

Přečíst všechna hodnocení
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel?

GPS souřadnice ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel jsou 32.023844, -81.054678.

Je v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel internet zdarma?

Ano. 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel bezplatné parkování?

Ano. 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel?

Příjezd v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel začíná v 16:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel zahrnují: Apartmán se 2 ložnicemi.

Jak mohu kontaktovat ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel?

Po vytvoření rezervace v ubytování 2BR Chic Duplex - Firepit - Perfect for Travel budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Savannah/Hilton Head International Airport vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu Savannah/Hilton Head International Airport je to vzdušnou čarou 17,8 km.

Je poblíž zoologická zahrada?

Ano. E. Shaver, Bookseller se nachází ve vzdálenosti 6,6 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Savannah

Najděte další ubytování v destinaci Savannah

Prohlédněte si ubytování v destinaci Savannah podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Savannah