1/10

Casa o xalet

四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家

吉野200−4, 781-3618 Nakajima, JapóVeure mapa

Casa 3 Habitacions 9 persones Japó
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 9 persones
✓ 33 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家

四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家 a Nakajima posa a disposició dels hostes aire condicionat. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

Les instal·lacions i els serveis inclouen connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Kochi Ryoma » és a 43 km de l'allotjament.

Els hostes poden fer el registre d'entrada a partir de les 16:00 i deixar l'allotjament fins a les 11:00. L'equip de l'allotjament parla anglès i japonès.

S'admeten infants de totes les edats. La persona que fa el registre d'entrada ha de tenir almenys 18 anys.

Habitacions i equipament

La casa de vacances té 3 dormitoris i capacitat per a un màxim de 9 persones. Els dormitoris tenen 1 sofà llit, 1 llit king-size i 5 futons. El bany privat inclou una banyera, una dutxa i un assecador de cabells. A la casa de vacances es pot gaudir de vistes al riu. Per preparar els àpats, la cuina té una placa de cuina, un microones i una nevera. Per a més comoditat, hi ha calefacció.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa 3 Habitacions — 10 m²

  • 9 persones
  • 3 dormitoris
  • 10 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size, Habitació 2 - 4 futons

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Vistes al riu
  • Banyera
  • Dutxa
  • Fins a 9 persones
  • Superfície: 10 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès japonès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El cim «白髪山» és a 7,5 km d’aquí.

  • L’aeroport «高知龍馬空港» es troba a 25,3 km.

  • El lloc d’interès «Sugi no Osugi 杉の大スギ» es troba a 9,7 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Sugi no Osugi 杉の大スギ lloc d’interès
    9,7 km
  • 土佐神社 lloc de culte
    18,2 km
  • 第30番札所 善楽寺 (Zenraku-ji) lloc de culte
    18,2 km
  • 高知県立歴史民俗資料館 museu
    18,6 km
  • 比江廃寺跡 jaciment arqueològic
    18,9 km
  • 第29番札所 土佐国分寺 (Tosa Kokubun-ji) lloc de culte
    18,9 km
  • 土佐山田スタジアム estadi
    19,5 km

Natura

  • 白髪山 cim
    7,5 km
  • 国見山 cim
    7,8 km
  • 三樽権現の滝 cascada
    8,6 km
  • 大座礼山 cim
    16,8 km
  • 三傍示山 cim
    17,3 km
  • 野鹿池山 cim
    17,6 km
  • 梶ヶ森 cim
    18,0 km
  • 黒滝山 cim
    19,8 km

Aeroports

  • 高知龍馬空港 aeroport
    25,3 km
  • 高松空港 aeroport
    66,4 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家
Quines són les coordenades GPS de 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家?

Les coordenades GPS de 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家 són 33.754289, 133.557157.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家?

L’entrada a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家 comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家?

Les opcions d’habitació a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家 inclouen: Casa 3 Habitacions.

Com puc contactar amb 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家?

Després de reservar a 四国旅に最適 川まで徒歩10秒の昭和レトロな一軒家, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «比江廃寺跡»?

«比江廃寺跡» és a una distància de 18,9 km.

A quina distància es troba «梶ヶ森»?

Fins a «梶ヶ森» hi ha 18,0 km.

Descobreix Nakajima

Troba més allotjaments a Nakajima

Descobreix els allotjaments a Nakajima per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Nakajima